«Закидана помідорами» Ірена Карпа гостювала у Тернопільському Центрі Комунікацій (інтерв’ю)

Молода співачка, досвідчена письменниця і неординарна особистість Ірена Карпа відвідала Тернопільський Центр Комунікацій. Ми перелічили не усі її чесноти, адже викреслюємо слово «епатажна» за проханням зірки. Чому саме так? Читайте у інтерв’ю.

– Ірена, ви останній раз були з концертом у Тернополі 8 років тому. Проте ходять чутки, що ви часто відвідуєте Тернопіль.

– З Тернополя родом дуже хороший друг, хрещений батько моєї старшої дочки, байкер і художник Мамай. Він хоч живе у Києві, але час від часу приїжджає сюди. Та й цікавий тим, що у 21 рік збудував дім –  музей з виставкою. Тому для мене Тернопіль – це центр медитації і релаксу по дорозі до батьків, які живуть у Карпатах.

– Як пройшов форум? У Тернополі усі чули, що вас закидали помідорами.

– Це була частина перфоменсу. Придумала це дійство моя подруга, саме вона і спочатку кидала помідори, я їх товкла, як у колишньому фільмі жахів «Атака помідорів». Потім вона роздала помідори людям. Цікаво, що вони з таким ентузіазмом це робили, але коли їм стало цікаво, то глядачі їх кидали уже «в’яло» і почали слухати. Це значить, що я перемогла помідори.

Хто виховує дітей?

– Діти зараз у Карпатах. Так сталося, що я тільки прилетіла з Амстердаму, а післязавтра виїжджаю у Москву і побачу дітей не раніше 4 жовтня. Хоч мої діти дуже комунікабельні. Ми були у Львові, Кора впала на підлогу і крутилася. Тут до неї підходить якась бабуся і каже: «Ой яка нічийна дівчинка, ходи зі мною». І у Кори дисонанс: «Вроді бабуся прикольна, може піти з нею, але і мама там стоїть». Вона довго вирішувала, тому у цьому нам треба бути обережнішими. Наразі моя мама намагається «построїти» цих нереальних дітей, бо вони що хочуть те роблять. Це два леви і на них жодні негативні доводи не діють.

– Чим ви зараз займаєтеся?

– У мене абсолютно скажений місяць, адже за за цей час і тиждень не прожила вдома. Тому будьте дуже обережні з бажаннями. Якось недавно сиділа і думала, щось нічого не відбувається, а коли це починається, думаєш, коли виспатися. Наразі я вв’язалася у телевізійну роботу і 6 жовтня можна буде побачити результат програми «Наші в Раші». Та й уже є напрацювання для наступної книжки, є нові пісні.

– У чому черпаєте натхнення?

-Натхнення є у моментах емоційних переломів, адже кажуть, що більш продуктивний момент нещасного кохання. У мене постійні перепади настрою. Щороку я перетворююся у героя Едгара По. Зараз мені б вибілити лице і вдягти чорний одяг – це буде мій осінній стан.

– Епатаж – це вроджене чи можна набути?

– Якщо будуть казати «епатаж», я буду ображатися. От недавно бачила епатаж у чистому вигляді і це повна «ху**я» у Нікіти Джигурди. Він певне матюкається, аби матюкатися. До речі, він сказав гарну фразу: «Краще бути доброю людиною, котра матюкається, ніж добре вихованою падлюкою». Проте у матюках у нього є трохи перебір. Є ще епатаж мистецький, як у Мерліна Менсона. А у мені епатажу немає, бо я матюкаюся не більше, ніж хтось інший.

– На концерт Мерліна Менсона у Києві підете?

– Думаю, що так. Хоча часом краще слухати музику у студійному записі. А якщо тобі у натовпі наступають на ноги і ще й кричать у вухо слова зовсім невпопад, то кайфу мало. Я люблю фестивальні тусовки, щоб більше потусуватися, ніж слухати музику.

– Серед українських співаків кого слухаєте та читаєте?

– З української слухаю «Тартак», а от читаю усіх знайомих. Люблю книжку у традиційному форматі, не електронну.

– Найкращий відпочинок?

– Мрію виспатися, хоч поки що цієї перспективи не бачу. Ідеальний відпочинок – спілкування з природою, де є вітер, вода. Треба зараз брати кайф у останніх днях погоди, бо прийде зима і люди будуть ходити сірі, як целофанові кульки.

– У якісь забобони вірите?

– Я свої забобони підлаштовую під себе.  Якщо ви будете вірити, що все круто – так вас буде по житті, а якщо будете нити, що всі козли в мене ніхто не «поняв» – то так і будете почуватися.

Ірена Карпа: «Всім бажаю пам’ятати те, про що мріяти у дитинстві. Це дуже допомагає. Навіть, якщо ти мріяла бути принцесою, то є шанси, адже молодший принц ще не одружився».

Зустріч в Центрі комунікацій відбулась за підтримки ірландського пабу «Патрік»  та ТМ “Опілля”.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Фото Тарас Хлібович

Коментарі вимкнені.