Журналістка газети “Номер один” Тетяна Колеснік не шукає легких шляхів

6 червня з 1994 року в Україні відзначають професійне свято працівників засобів масової інформації. З цього приводу колектив інтернет-видання «Погляд» підготував невеличкий сюрприз — своєрідне вітання-асоціації для журналістів – від колег, друзів, тернополян. До слова, три роки тому ми вже писали про тернопільських “акул пера” . За цей час колеги, про яких ми згадували, стали ще більш професійнішими та мудрішими. Сьогодні пропонуємо читачам “Погляду” познайомитись з підростаючою зміною та тими, кого не згадали три роки тому… Отож, якими “акул пера” бачать інші – читайте протягом дня в серії статей.

Тетяна Колеснік – екстравагантна журналістка газети “Номер один”. Kolisnyk11

… таємнича, креативна, цікава, привітна, відверта. Дещо скептична до тих, кого слухає, але це корисно, мабуть, для її роботи.

… не любить понеділки:) бо у вівторок – “газетний день”.

… часто носить капелюха, який їй, безумовно, личить.

… любить бути наодинці.

… Таня – це людина, яка не шукає легких шляхів))) принципова. Смілива, з особливим поглядом на звичайні речі. Завжди старається бути на боці правди. Не терпить фальші і дволикості. Вміє гарно покритикувати.

… Тетяна Колеснік — дівчина, яка мріє про справжнє пристрасне кохання та сильного чоловіка поруч. Любить швидкість, рух та створює власні правила життя.

Коментарі вимкнені.