Михайло Апостол не може атестувати співробітників МВС і сам підлягає люстрації, – активісти

Під час прес-конференції  «Крах процесу атестації поліції: хто винен та причини виникнення» громадські активісти розповіли про сумнівну репутацію окремих радників міністра внутрішніх справ, які зараз активно займаються відбором представників громадськості до комісій.

Зокрема, активіст ВГО «Автомайдан» Олег Пушак згадав про вихідця з Тернопільщини, екс-нардепа Михайла Апостола:

  • Показовим є те, хто саме із радників міністра залучений до процесу атестації та відбору представників громадськості. Так зараз активним відбором ГО в різних областях займається колишній народний депутат – Михайло Апостол, який окрім всього нещодавно став одним із фігурантів так званої «чорної бухгалтерії партії Регіонів». Згідно матеріалів, оприлюднених депутатом Сергієм Лещенком, Михайло Апостол отримав від партії Регіонів більше півтора мільйона(!) доларів. На нашу думку, така людина не може  “відбирати” громадськість, а тим більше атестувати(!) співробітників МВС, а сама має підлягати люстрації та має бути негайно звільнена з посади радника міністра внутрішніх справ».

Через це активісти «Автомайдану», ГО «Народний тил» та Комбат.уа повідомили про вихід з процесу атестації поліції, але вони готові працювати над реформування МВС в подальшому, але лише за умови припинення узурпації процесу представниками старої міліцейської системи, очоленою Арсеном Аваковим.

Зауважимо, що Михайло Апостол відкидає всі звинувачення і каже, що йому самому цікаво, “з якою метою недобитки Партії регіонів, корупціонери злодії і аферисти сфабулили його прізвище до “чорної бухгалтерії””.

 

Коментарі вимкнені.