100 днів Олега Сиротюка на посаді голови ОДА – повне розчарування (діаграма)

Голова ОДА свободівець О.Сиротюк нещодавно звітував про зроблене ним за 100 днів перебування на цій високій посаді.

Детальніше про це можна ознайомитися в наших попередніх статтях:

Сиротюк розповів про найважливіше завдання (тези)

Що вперше за 23 роки зробив Сиротюк і його команда

Бібліотека-довгобуд у центрі Тернополя нарешті отримає нове життя?

За два тижні Сиротюк вирішив питання, яке Хоптян штучно затягував на два роки

Сьогодні ж ми вирішили подивитись на роботу найвищої посадової особи області ще і крізь призму цифр, які, як відомо, річ уперта.

Як ми знаємо, діяльність обласної державної адміністрації висвітлюється на офіційному сайті облдержадміністрації у вигляді новин.

От ми і вирішили проаналізувати, якого типу новини з’являлися там з 4 березня (дата представлення голови ОДА) до 27 червня 2014 року (день нашого підрахунку).

Окрім анонсів, за згаданий нами період на сайті облдержадміністрації було розміщено 585 новин, з яких за участю самого О.Сиротюка лише 142, що становить неповних 20% від зальної кількості.

З тих 142 новин про безпосередню роботу голови ОДА:

– 40 новин стосуються різноманітних урочистостей, відкриття пам’ятників, перебування в музеях, покладання квітів, нагородження до різних дат тощо;
– 45 новин оприлюднено про представленнях голів РДА, керівників різних рівнів та галузей, про різні наради та зустрічі делегацій;
– 42 новин стосуються так званого суспільного напрямку: вибори, армія, спорт, інтерв’ю для місцевих телеканалів тощо;
– І лише 15 новин мають відношення до господарських питань життєдіяльності області.

Таку пасивність в економіці, сільському господарстві, зовнішніх відносинах, промисловості можна пояснити тільки одним: квотний принцип призначення заступників Сиротюка.

Практично 97% новин стосуються напрямків, за які відповідали побратими Сиротюка: Л.Бицюра та М.Чашка (Н.Михно мало вплинула на цей показник, з огляду на пізніше призначення на свою посаду «гуманітарного заступника за квотою «Удару»).

А ті напрямки в роботі, які ми звикли відносити до господарки, курував представник ВО «Батьківщини» І.Крисак, якому Сиротюк не довіряв з самого початку.

В сухому підсумку ми маємо повне розчарування людей свободівцями, які так і не спромоглися вивести область в лідери, навіть маючи на Тернопільщині повну владу.

Тернопільський батяр

-1 thoughts on “100 днів Олега Сиротюка на посаді голови ОДА – повне розчарування (діаграма)

  • 09:46 | 30.06.2014 о 09:46
    Permalink

    от хай автор цієї статті сам сяде у крісло голови побачимо що він зробить, ніж статті на замовлення писати

  • 13:49 | 30.06.2014 о 13:49
    Permalink

    правда написана. ті квоти пагубні для всього і для області нашої в тому числі . Молодці автори статті- в діаграмі показали усю “ефективність” роботи свободівця Сиротюа,який іменем Небесної сотні просто бездіяльний . Гнати і не дивитися куди йде.

Коментарі вимкнені.