15 вересня у Тернополі відкриють “рай для сім’ї”

Перший в Україні «Осередок здорового дозвілля» відкриють у  парку «Топільче». Тернопіль – перше місто, де ідею «Осередку здорового дозвілля» реалізувала  Благодійна фундація «Відкриті серця». До кінця року такий майданчик відкриють ще у Вінниці.

«Осередок здорового дозвілля» – це комплекс вуличних споруд, який дозволить одночасно знайти роботу батькам і дітям, молодим і людям похилого віку.

–         Майданчик ділиться на чотири частини – для ігрових видів спорту, для занять вуличним фітнесом, ігровий майданчик для дітей та зону відпочинку, – розповідає заступник начальника управління сім’ї, молодіжної політики та спорту  Тернопільської міської ради Олена Родько. – Для дітей встановили гойдалки та інші атракціони (подейкують, його вже окупували молоді мами). Інша секція – для Street Workout  – це всі необхідні снаряди для турнікменів. Третя секція – для баскетболу і міні-футболу. А четверта – вільна зона, де можна робити  будь-які спортивні вправи, які потребують більше простору. Тут також розташований будиночок для охорони.

За словами Олени Родько, на відкритті тернополяни побачать змагання зі стрітболу, роликів та скейтів. Змагатимуться трейсери, турнікмени та велотреалісти. Відбудуться також показові виступи з панкратіону (вид древньої боротьби, який відроджується). Окрасою стануть виступи  дівчат, які займаються аеробікою та інші родзинки. Відкриття «Осередку здорового дозвілля» відбудеться в парку «Топільче» (на місці старого дитячого майданчика за атракціонами) у суботу, 15 вересня о 15-й годині.

Адріана Білецька, Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.