Top Secret у Тернополі до своєї річниці дарує знижки

Єдиний в Тернополі фірмовий магазин польської мережі Top Secret 15 вересня відзначає свій другий день народження. Цього року на своє свято магазин запрошує завітати у чомусь, купленому у Top Secret, і в нагороду за дотримання дрес-коду обіцяє автоматичну знижку 30% на всю нову колекцію.
Top Secret відкрив свої двері для тернополян у 2010 році в ТРЦ «Подоляни» і на сьогодні для багатьох гурманів стилю вже став одним із обов’язкових місць для відвідин. Один із 35 магазинів мережі в Україні, тернопільський Top Secret асортиментом не поступається більшості іншим.
Цінова політика, за словами адміністрації, єдина по всій країні, а от смаки покупців на Сході та Заході дещо відрізняються. «З власних спостережень можу сказати, що польські дизайнери досить успішно вгадують вподобання тернополян, але найпопулярніші в нас моделі можуть зовсім не користуватися попитом у містах південно-східного регіону і навпаки», – поділилася враженням директор магазину Людмила Рубінець.
Top Secret представляє жіночий та чоловічий одяг як офісного, так і вихідного формату. Характерні риси колекцій – дотримання найактуальніших світових трендів, надання переваги натуральним тканинам, а також змішування різних стилів. Цього сезону з’явилася новинка – жіноче взуття, спеціально змодельоване під стиль одягу. «Найновіша колекція привертає увагу яскравими та глибокими осінніми відтінками, грою протилежних фактур і різноманіттям стилів. Особливо варто звернути увагу на верхній одяг – зараз надзвичайно широкий вибір шерстяних пальт високої якості», – відзначила директор.

-1 thoughts on “Top Secret у Тернополі до своєї річниці дарує знижки

  • 13:38 | 15.09.2012 о 13:38
    Permalink

    в них часто акції. часом прийду купляти одяг і попадаю на “щасливі години” і купляю дешевше

Коментарі вимкнені.