24 березня на Тернопіллі психологічно готуватимуть до ЗНО

У суботу, 24 березня, майбутні абітурієнти спробують свої сили на пробному тестуванні. Цьогоріч пробне незалежне оцінювання проводитимуть два дні: 24 і 31 березня. Наприкінці цього тижня тести писатимуть з української мови і літератури, іноземної мови, біології, фізики та всесвітньої історії. Всього для проходження пробного тестування в Тернопільській області зареєструвалось більше чотирьох тисяч абітурієнтів.

У кожному райцентрі створили пункти пробного тестування. У Тернополі їх буде п’ять. Більше половини абітурієнтів, що зареєструвалися на проходження основного тестування, виявили бажання спробувати себе і на пробному. Організатори кажуть, пробне незалежне оцінювання допоможе краще психологічно підготувати себе до основного ЗНО. 

Юрій ШАЙНЮК  заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти:

– Пробне тестування дається для того, щоби в якійсь мірі зняти отой психологічний тягар, який висить на учасниках тестування. Як правило ми бачимо, що ті, хто брали участь в пробному тестуванні показують кращі результати, ніж ті, хто участі в пробному тестуванні не брали. 

На пробному тестуванні умови максимально наблизять до тестування справжнього. Абітурієнти отримають і тестові зошити, і відповіді. Розпочнуть пробне тестування об одинадцятій. Учасник повинен мати при собі паспорт, або свідоцтво про народження, роздруковане самостійно з персональної сторінки запрошення-перепустку і квитанцію про оплату зі штампом банку. Цьогоріч окрім відповідей на тести учасники зможуть ще й дізнатися свої результати.

Юрій ШАЙНЮК  заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти:

– В цьому році ми будемо визначити такий рейтинг, а саме результати пробного тестування. Для цього ми роздамо по закінченню пробного тестування такі інформаційні матеріали, з допомогою яких кожен зможе знати свій результат спочатку перевірити, встановити, а потім вже роздрукувати з сайту Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Менше двох місяців залишається і до початку основного зовнішнього незалежного оцінювання. Розпочне його тестування з хімії 15 травня, повідомляє TV-4.

Коментарі вимкнені.