4 січня у Тернополі буде інформаційний пікет

Відомий у Тернополі та за його межами турист, екстримал, Борис Гора намагається активно боротися проти будівництва ГЕС на Дністрі.

Був в Тернополі, трохи спілкувався з чиновниками, депутатами, міськими, обласними, верховними, просто з активістамми, з вояками, трохи з журналістами, з таксистами, з лікарями, хворими, з пасажирами в бусі, в машині, в автобусі, в маршрутці, з незнайомими, які самі віталися і ставали знайоміші. Дуже то все насичено, яскраво, мінімально позитивно. Шоб жити в місті треба нерви мати вже не ті, багато полишалось в тих кабінетах старих крисаків, а молоді якісь невпевненні.

На 4 січня понеділок на 9.00 буду перед входом ТОДА, на 10.00 буде сесія обласної ради, і є ідея організувати ІНФОРМАЦІЙНО-ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНУ акцію проти побудови ГЕСів на Дністрі.

ПОТРІБНО: свідомих УЧАСНИКІВ підтримки, бажано 500, але якшо буде 100 то нормально; свідомих і куплених ЖУРНАЛІСТІВ, бажано 100, але якшо буде 10 то нормально, ну і всякого креативу. НІЯКИХ ГРОШЕЙ І ЦУКЕРОК НЕ БУДЕ!!! Всі мають бути тверезі, гранати з собов не мати (навіть кульки з гімном), бути адекватними, спокійно-толерантними, і мати хоч годину-півтори отого часу. Хто б міг довше, ну то скажете там. Дуже адекватних і вумних пустять всередину, то тре ще більше тих нервів.

Потрохи якоїсь інформації по питаннях ГЕСів на оцій сторінці, якби хто хтів би вникнути.
https://www.facebook.com/groups/716926601742127/?pnref=story

Всіх вітаю з новим роком: гарненько відпочивайте, не салютуйте, набирайтесь сил, духовно ставайте ще кращими. АЛЕ.

В понеділок, 4 січня на 9.00 ПОТРІБНО ПРИЙТИ ДО Тернопільської ОДА і нам допомогти підтримкою. Розкажіть будь ласка всім-всім-всім, хто годен на 9.00, на 9.30, на 10.00, як виходить: буде преса (їм також кажіть), на 10.00 буде сесія облради, нам тре шоб було позитивне рішення про ЗАБОРОНУ БУДІВНИЦТВА ГЕСів на ДНІСТРІ!!!

П.С.: Якшо ми їх не переконаємо, то потім будуть гірші акції, і мене можуть посадити, а я ще троха міг би для простих людей шось зробити добре.

Коментарі вимкнені.