40 га землі забрали у тернопільських студентів для кладовища

2 млн.грн.- це лише часткові витрати на облаштування Тернопільського кладовища. Найбільше коштів потрібно для встановлення огорожі. Крім того, необхідно розбити ділянку на сектори, облаштувати доріжки та проходи, вирівняти поверхню. Про це повідомив директор КП «Ритуальна служба» Сергій Тлумацький.

Також до робіт по облаштуванню кладовища належать роботи по відведення води та ті, які дозволять підвести воду та провести електроенергію.

Не виключено, що роботи на новому кладовищі розпочнуться уже в березні цього року, каже міський голова Тернополя Сергій Надал. Відтак керівнику підприємства та профільним заступникам потрібно до цього часу віднайти необхідну суму.

Нагадаємо, мерія Тернополя відшукала земельну ділянку для нового кладовища, якою володів ТНЕУ. Навчальний заклад дав згоду на користь міської ради на вилучення земельної ділянки площею 40 га за адресою автодорога Умань-Львів. Вилучення ділянки погодило Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Наразі місць для поховання тернополян катастрофічно бракує. На кладовищі в Підгородньому їх використовують з числа резерву, а на Микулинецькому кладовищі здійснюють лише перепоховання і захоронення у два поверхи – Номер один.

Коментарі вимкнені.