47-річний житель Тернопільщини обкрадав знайомих і сусідів

У вчиненні крадіжок двоколісників співробітники Кременецького райвідділу міліції підозрюють 47-річного жителя райцентру. Чоловік крав велосипеди в знайомих, аби згодом продати. Планам завадили міліціонери.

Під час огляду обійстя підозрюваного, міліціонери виявили три чужих двоколісники. Відомо, що два ровери він поцупив у кременчан, які проживають неподалік його помешкання – потерпілі з відповідними заявами звернулися до правоохоронців ще на початку місяця. Ще один двоколісник потягнув у знайомого  з села В.Млинівці Кременецького району.

Про те, що зник велосипед млинівчанин повідомив не одразу, хоча й підозрював, що на його майно спокусився знайомий. Звернувся до міліціонерів лише тоді, коли з клітки зникло два кролі. Знав, що товариш накинув око на тварин і навіть хотів купити їх. Господар йому відмовив.

Міліціонери довели причетність злодія загалом до чотирьох крадіжок і кваліфікували його діяння за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена повторно. Зараз перевіряють його на причетність до скоєння  інших аналогічних злочинів.

Коментарі вимкнені.