А у Коломиї знають, коли випустять Юлію Тимошенко

Поки увага демократичного Заходу прикута до ув’язнення Юлi Тимошенко, а всi представники мiжнародних демократичних iнституцiй, як зрештою й обивателi західної частини країни України запитують, коли буде звiльнено Ю.Тимошенко, януковичi продовжують вдало манiпулювати громадською думкою.

Поза тим, численні «політологи» та «аналітики», що тупо жиріють на кошти  київських гнилюхів від політики, накоментували та на предвіщали такого, що дідько собі ноги поламає.

Однi пророкували, що Ю.Тимошенко випустять:

1)  до 1 вересня
2)  до її дня народження
3)  до Нового Року
4)  до Паски
5)  до Виборiв
6)  пiсля Виборiв,

але… Ю. Тимошенко сидить.

Інші пророкували (аналізували, передбачали), що Юлю захистять і випросять на волю:

1)  дипломати захiдних країн
2)  вищі  священники
3)  європейський Суд
4)  мiжнароднi лікарі
5)  УЕФА
6)  Клінтон+Меркель+Путін

але… Ю. Тимошенко сидить.

Ще інші лякали Україну через арешт та засудження Ю.Тимошенко:

1)  відміною ЄВРО-2012 в Україні
2)  фінансовими перешкодами від МВФ
3)  проблемами України в стосунках з ЄС
4)  невідкриттям віз для вищих чиновників за кодон
5)  арештом майна януковичів на Заході
6)  економічними санкціями проти України

але… Ю. Тимошенко сидить, а земля все ще крутиться, сонце сходить, як і раніше на сході, Янукович літає на «галубом вєртальотє», Ющенко пасе бджоли…

Юля сидить i буде сидiти, як кажуть у нас в Коломиї рiвно стiльки, скiльки вам нiхто не скаже, а навiть сам Янукович, бо й вiн ще не знає, як довго вона мала би ще сидiти. А сидітиме вони допоки народ на Сході (в Коломиї вважають, що Схід – то все, що за Збручем) не впаде за неї в жаль. А тепер, як видно, особливого жалю до Тимошенко в простого народу в східній частині країни України НЕМАЄ.

І навіть заливання схiднякiв грантами міжнародних донорських органiзацiй такий жаль в їх серцях чи в бодай в інших органах не збуджує. Всi кошти ганебно розкрадаються, а населення, чи то вірніше «насєлєніє», все більше й більше прагне об’єднатися в одному дружньому засосі з братами слов’янами-росіянами. А вось януковичi намагаються цей засос «братерської дружби та єдності» максимально… відтягнути в часі. Але писки вже розз’явлені i Східняк з Москалем таки ся поцілюють. Буде гірко… нам в Коломиї.

Тим часом, що думають східняки про опозицiйнi сили України, на яких ставку роблять міжнародних iнституцiї, не тяжко зрозуміти:

Жидовка-Варовка-Бадєровка

Це про ту, яка сидить. I сидіти вона буде тому, що… читай вище, i аж поки не покається перед електоратом свого краю.

Фашистскоє  атродьє

Це про тягнивбоків ружних, реєстрованих i альтернативних, і підпільних, і запасних.  На Сході їх на разі навіть не мають за людей. Більше того, чим далі, тим більше охорони, міліції та омону їм треба, аби ся здибати з «братами»-східняками.  Бо маладйож східняцка не така вже й толєрантна як їх радянські діди та баби, бо виховуються не в школі україномовній, де їх приписали за місцем проживання, але більше в подовотнє та подзаборйє. Тому наслідки «братання» можуть бути тяжкі та життєвонебезпечні для задерених пропогандою галицьких підсвинків.

Франтавікі нє служiвшiє в армії.

Це про Фронт «страшних» Змін, де поховалися всі кучмонавти та помаранчеві перевертні.
Шанси очкариків на Сході такі самі, як в очкариків у шкільному класі на радном Донбасі.

Бо мужик, що відслужив, або вiдсидiв поважати таке нещістє видов небуде.


Про мужикiв

Колись Кучма завалив всю свою опозицiю одною фразою з тьох слiв:

«Вони – не мужики»

I все. Народ поняв про що iдеться. Сьогоднi у схiдняка один мужик i якби того не намагалися оголосити ананасом, східняки добре знають, хто ананаси, а хто п..дараси.

Не треба з такими речами жартувати. Тi, що не служили i тi, що не сидiли мали б то вчити у своїх «пластах» та «просьвiтах». Наука проста:

«Назвеш пахана ананасом – станеш в той день п..дарасом», причому на все життя.

Висновок: хочете галичани жить із пацанами у Єдинiй Великій Соборнiй Общязi – учiть краще «ботать по фєнє», бо «марковка» – це очень «плахой чєлавєк».

Михайло з Коломиї, Острів

Коментарі вимкнені.