Для чого тернопільські міліціонери зібрали хлопців з усієї області

Масштабне футбольне дійство організував  обласний підрозділ кримінальної міліції у справах дітей для вихованців шкіл-інтернатів, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування і підлітків, які перебувають на обліках в органах внутрішніх справ.

–У кожного з учасників, котрі прибули на футбольні змагання, своя життєва драма, але ми, дорослі, зобов’язані зробити усе, аби їхнє минуле ніколи не відгукувалося болем у майбутньому, – поділився думками заступник начальника обласного управління внутрішніх справ Василь Облещук. – Впевнені кроки у вихованні підростаючого покоління роблять правоохоронці. Ініційоване Міністерством внутрішніх справ футбольне дійство покликане згуртувати дітей, продемонструвати їм силу командного духу, віру у перемогу.

На змагання, що проходили в спортивному залі Тернопільської загальноосвітньої школи №27, прибули дев’ять команд. Райони представляли юні футболісти – вихованці шкіл-інтернатів, а честь Тернополя захищали підлітки, що стоять на обліку в органах внутрішніх справ.

До фіналу прагнули усі. Тому дванадцять матчів судді спостерігали запеклі футбольні баталії.

–Футбол – гра командна, вона об’єднує, гуртує, вчить працювати в колективі, – зазначив голова обласної федерації футболу ВолодимирМариновський,– а ще виховує, дисциплінує, робить гравців наполегливими, сповнює снаги до перемоги. Гадаю, кращої педагогіки для цих хлопчаків годі пошукати. Міністерство внутрішніх справ та обласне управління міліції обрали правильний шлях у вихованні молодого покоління.

Забрати підлітків з вулиці, зацікавити їх чимось – завдання не з простих, але все можливо, якщо цього прагнути. Зусилля тернопільських міліціонерів не були марними. Футбольне свято не спадало з кульмінаційного піку. Навіть ті команди, котрі після дев’яти відбіркових матчів не прорвалися у лідери, знайшли фаворитів серед фіналістів і палко вболівали за них.

Зі слів заступника начальника обласного ФСТ «Динамо» Володимира Небесного, хлопчаки демонстрували спортивну витримку, фізичну підготовку, всі свої вміння і навіть хитрощі у протистоянні із суперниками. У такій напруженій боротьбі до фіналу дійшли команди з Коропецької, Теребовлянської та Гримайлівської шкіл-інтернатів.

Коропецький «Ліцеїст» та теребовлянська «Надія» зійшлись у двобої за першість. З результатом 3:0 перемогли ліцеїсти. Вони, до слова, відстоюватимуть честь області на Всеукраїнських змаганнях, що проходитимуть у Полтаві.

За оцінками суддів, кращим бомбардиром змагань став Любомир Перожок(«Ліцеїст»), кращим воротарем – Володимир Палій («Надія»), кращим захисником – Святослав Шмиглик («Олімпія»з Гримайлівської школи-інтернату). Дмитра Гусака з команди «Ліцеїст» визнано кращим гравцем змагань.

Команди та гравці нагороджені кубками, спортивним інвентарем, футболками, іншими пам’ятними подарунками, дипломами, медалями та грамотами керівництва УМВС України в Тернопільській області, Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо», управління з питань фізичної культури та спорту, департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, обласної федерації футболу України. Та найбільшою нагородою для дітей був хороший настрій та позитивні емоції від футбольного свята.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області

Коментарі вимкнені.