Тернопільський Економ-Університет повернув собі заслужене місце!

25 січня відбувся перший матч між тернопільським Економ-Університет та київським Авіатор-ДЮСШ-21 у рамках 7-го туру Вищої ліги з гандболу.

Столичні гандболістки випереджали підопічних Андрія Верцімаги у турнірній таблиці, тож господарки мали нагоду повернути собі третю позицію. Забігаючи на перед, варто сказати, що зі своїм завданням команда з ТНЕУ впоралася на всі сто.

Першими відкрили рахунок гості, але вже за кілька хвилин про це пожаліли. Економ-Університет захопив ініціативу та в кожній наступній атаці вражав ворота суперника. Натомість київський Авіатор у атаці виглядав абсолютно “беззубим”. Гості схаменулися лише за рахунку (11:1) та провели кілька вдалих атак. Але на перерву команди вирушили за відвертої переваги тернопільських гандболісток — (22:10). Особливо слід відзначити старання лідера Економ-Університет — Оксани Дзендзери.

У другому таймі глядачі спостерігали рівну гру. Отримавши прочуханки від тренера, Авіатор заграв активніше. Проте від поразки столичну команду це не врятувало. (37:26) — Економ-Університет повертається на третє місце у Вищій лізі.

Економ-Університет – Авіатор-ДЮСШ-21 (Київ) 37:26 (22:10)

Коментарі вимкнені.