Активіст, якого на Тернопільщині влада боялась як “чорт ладана”, вирушив у зону АТО (відео)

Активіст Київського Майдану, а в житті простий вчитель з села під Чортковом, якого як “чорт ладану” боялись у владних кабінетах району та області  – Олег Барна пішов добровольцем у воєнкомат.

Його прощальне слово перед відправкою, містило чіткий та зрозумілий натяк владі – Ми повернемось….Тому тримайте порядок і «лізьте зі шкіри», щоби не набрати на себе ще більше гріхів.

“Кожен із нас дорожить своїм життям незалежно від віку. Але що варте наше життя, коли ми не зможем його гарантувати нашим дітям. Захистити їх. Тому я би хотів наголосити, особливо владі, що Майдан виник не просто так. Майдан виник як результат повної безвідповідальності та злочинної діяльності попереднього режиму яНУКОВИЧА.

Я хочу наголосити владі, що той  уряд який був сформований Турчиновим на Майдані і викликав обурення людей-« ганьба», є не від народу, і районна влада не від народу, поки що!

Але Ви пам’ятайте, що ми приїдемо. Ми приїдемо і будемо наводити те, за що загинули хлопці наші на Майдані і зараз.

Тому тримайте порядок і «лізьте зі шкіри», щоби не набрати на себе ще більше гріхів.

Все буде нормально! Слава Україні.”

Чортківські новини

-1 thoughts on “Активіст, якого на Тернопільщині влада боялась як “чорт ладана”, вирушив у зону АТО (відео)

  • 12:02 | 5.08.2014 о 12:02
    Permalink

    Молодець! Теперешні бандюки при владі з жиру бісяться!

  • 19:58 | 5.08.2014 о 19:58
    Permalink

    Який він “простий вчитель”? Це ж рідний брат Степана Барни, котрий контролює політичну силу Порошенка на Тернопільщині. Журналісти, не вводьте в оману читачів!

Коментарі вимкнені.