Активісту «Народного контролю» Віталію Круцьку призначили іменну стипендію Богдана Гаврилишина

У Тернопільському національному економічному університеті навчаються тисячі студентів, проте лише двоє кращих отримали нагороду від Благодійного фонду Богдана Гаврилишина у рамках програми «Молодь змінить Україну». Один із них – активіст «Громадського руху «Народний контроль» Віталій Круцько.

Обирала переможців спеціальна стипендіальна комісія навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина за такими критеріями, як громадська активність, успішність у навчанні, спортивні досягнення, авторські проекти, наукові тези тощо.
На церемонію вручення іменної стипендії прибула представниця Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина Ольга Мелих – керівник асоціації програми «Молодь змінить Україну». Вона привітала учасників та вручила сертифікати на призначення іменної стипендії Богдана Гаврилишина стипендіатам інституту – В.Круцьку та С.Абрамику.
Нагадаємо, що Благодійний фонд Богдана Гаврилишина – це благодійна організація, що реалізує програми в освітній, культурній, економічній, екологічній та соціальній сферах, що сприяють вихованню нової еліти в Україні.
Засновником Фонду є відомий економіст, член Римського клубу, доктор економіки та соціальних наук Університету Женеви, член Міжнародної Академії Менеджменту, член Світової Академії Мистецтва та Науки, володар 5 почесних ступенів доктор права, засновник Міжнародного Інституту Менеджменту – МІМ-Київ, наш земляк Богдан Гаврилишин. Він вважає, що «Україну можна реально трансформувати в одну з найефективніших країн, але зробити це зможе тільки нове покоління молодих — патріотичних, освічених і некорумпованих українців. І тільки за умови накопичення критичної маси таких людей в уряді».

Коментарі вимкнені.