На Тернопільщині студент впав у кому

Із алкогольною інтоксикацією та алкогольною комою в Кременецьку лікарню ще 25 листопада бригада швидкої допомоги госпіталізувала львів’янина, 1996 року народження. Хлопець – третьокурсник Кременецького навчального закладу. Про пацієнта в комі в місцевий відділ поліції повідомив черговий лікар.

Через три дні потерпілого перевезли у реанімаційне відділення Тернопільського медзакладу. І лише тоді батьки заявили, що їхній син не був п’яний, а його побили.

Правоохоронці одразу виїхали на місце події і почали опитувати свідків та знайомих травмованого. За словами начальника Кременецького відділу поліції Володимира Галевича, під час спілкування з очевидцями стало відомо, що потерпілий разом з товаришем відпочивали в місцевому барі. Десь о 22.30, коли вони уже йшли додому, один з хлопців оступився на сходах та скотився до низу. В цей момент вулицею з роботи поверталася місцева жителька. Вона почала кликати на допомогу й викликала швидку.

Проте батьки наполягають, що їхнього сина побили та ще й викрали гроші, оскільки при собі він мав 70 гривень, а коли привезли до лікарні, то лише 20.

На сьогодні стан хлопця важкий. Його прооперували.

Правоохоронці внесли подію до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 121 ККУ – умисне тяжке тілесне ушкодження. Триває слідство.

Коментарі вимкнені.