Андрій Крисоватий розпочав чистку у ТНЕУ

У Тернопільському національному економічному університеті, з приходом нового ректора Андрія Крисоватого, розпочались зміни.

Як стало відомо «Погляду» з власних джерел, зараз у ВУЗі тривають перевірки – перевіряють документацію.  

Днями на нараді в ТНЕУ було прийняте рішення, що працівники під час травневих свят повинні  взяти відпустку за свій рахунок. Також між викладачами ходять чутки, що у ВУЗі почнуться звільнення, начебто з метою економії коштів. Дехто припускає, що новий ректор це робить, аби потім тих людей наново прийняти на роботу, але вже за хабар. Інші говорять, що звільняють  лише тих, хто проштрафився.

Юзя Мельник, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Андрій Крисоватий розпочав чистку у ТНЕУ

 • 12:55 | 18.04.2013 о 12:55
  Permalink

  от бачите…його в ТНЕУ “нав’язали”, хоча працівники його і не хотіли на ректора, та й студенти теж не хотіли, але хто ж їх питав…а тепер маємо те,що маємо…як би він той університет не “опустив”…

 • 00:24 | 19.04.2013 о 00:24
  Permalink

  В той час як Крисоватий перебуває за кордоном у відряджені, відданий йому проректор і начальник відділу кадрів почали масово звільняти людей. Адже, Андрій Ігорович клявся перед працівниками, якщо його оберуть ректором – нікого звільняти не буде. Тому вирішив зробити “чорну справу” чужими руками, щоб вийти сухим з води. 18 квітня вирішили звільнити більшу половину методистів, а решту перевести на нікому не зрозумілу посаду “спеціаліст”. Згоди у працівників не питають, просто ставлять перед фактом. В ТНЕУ розпочалась оптимізація кадрів – так це тепер називається. Але це ще не все… Оптимізація тільки почалась. Побачимо, що придумають далі. Адже плани грандіозні. Не за горами створення “інституту” де будуть навчатись всі заочники.
  Думаю, новий ректор запам’ятається багатьом, своїми грандіозними і одіозними ІННОВАЦІЯМИ.

 • 14:32 | 20.04.2013 о 14:32
  Permalink

  кРИСОВАТИЙ чужими руками проводить чистки. В голові комісії по так званому скороченню не хто інший як шИНКАРИК, людина з хворими амбіціями, які ведуть до створення в навчальному закладі відчуття стадності та масовості (його ж теж потім обвинуватять в поганому проведенні реорганізації та звільнять). Плани по об’єднанню спеціальностей та групування студентських лекцій вже впровадженні. На разі, діє розпорядження про звільнення певних груп працівників, першим числом липня в зв’язку з скороченням і створенням нових назв для посад. Проте в такому випадку потрібно автоматично підписати нову трудову угоду і перевести людину на нову посаду. Але ж ні, роблять яким чином, Змушують а кого вже змусили написати за власним бажанням!, для того щоб потім прийняти рішення брати людину на нову посаду чи ні. Виникає питання, хто прийматиме рішення, особисто ректор, навряд чи за просто так (думаємо коментарі зайві). Також відомо, що літом проведуть чистки серед викладачів, а просто не підпишуть контракти. Також звільнять деяких деканів факультетів, думаємо що хтось і сам піде.
  В результаті, в вересні нових студентів зустрінуть залишки колись славного академічного складу університету.
  Уже відомо про звільнення усіх комендантів гуртожитків, а на запитання хто ж буде слідкувати за ведення господарства і тд., відповідь – охорона ))) смішно? ні, вже сумно. За тиждень часу почнуть звільняти працівників технічного обслуговування лабораторій. На запитання а хто ж буде займатись обслуговуванням та налагодженням роботи комп’ютерних лабораторій, відповідь – хай самі викладачі і займаються.
  А от бухгалтерія недоторкана! Ну все нібито правильно, через кого фінансові потоки поступають до університету з тими і будемо дружити. Результат на початок навчального сезону буде апокаліптичним, просто не буде кому займатись студентами, а що найнеприємніше, то це як керівництво веде себе з людьми з тими з ким пропрацювали довгі роки. Нагадує розправи НКВД та фашистів! Але такими методами навіть вони не діяли, відбувається масове викидання людей на вулицю. І ЧОГО Ж ВСІ МОВЧАТЬ! ЯК НА МАЙДАН В 2004 ТО ВСІ ВПЕРЕД, А ЯК ВІДСТОЯТИ СВОЄ РІДНЕ ТО ВСІ МОВЧАТЬ. ХАТА З КРАЮ …
  Чи все ж таки можливо змінити цей злочинний процес знущання? Задумайтесь молодь, чи варто вибирати ТНЕУ для подальшого поступлення та витрачання часу на навчання. Проте про яке навчання вже може бути мова.
  Значить ціль одна в теперішнього ще во ректора – збирати гроші та постійно возити до Києва щоб тримали посаду за ним.
  Слідкуйте за продовженням ……..

 • 17:26 | 26.04.2013 о 17:26
  Permalink

  Доброго дня всім! Ото вже люблить наше панство роздувати лозунги деяких сконцентрованих вигуків на пригніченні державної інформації стосовно конкретних осіб. Це стосується і ректора ТНЕУ, важко розібратисся у нюансах масового скорочення державних працівників та фахівців по всій країні, легше роздути чиїсь репліки з приводу нового ректора. Тоді як дефіцитність бюджету позначиться не тільки на працівниках галузі освіти, це починають відчувати і працівники фіскальної служби тощо. А якшо зробити декілька кліків мишкою, то можна натрапити на цікавішу інформацію, наприклад:
  http://osvita.ua/vnz/news/35171/
  http://tyzhden.ua/News/78155
  і так далі…
  І тут не мікропроблема Тернопільських ВНЗ, тут проблема всієї вищої навчальної системи України, але зусилля знайти когось одного винного в нас переповнюють всі намаггання до пошуків глобальних істин. Тому і зявляються такі сокнцентровані коментарі, які, напевне, є вигідними доля окремих осіб, хоча й порушують проблеми всіх громадян України!..

 • 09:37 | 14.05.2013 о 09:37
  Permalink

  Далой пенсіонерів, маразматиків, дайте дорогу молодим. Пенсіонери мають великі пенсії, а молодь –безробітна. Шановні науковці використовуйте зарубіжний досвід в практиці (менеджменті) не допускайте маразматиків до будь-якого керівництва, зробіть їх почесними професорами кафедри, нехай тішаться тим.

Коментарі вимкнені.