Азартні підлітки з Борщівщини за декілька годин «обчистили» три магазини

Повідомлення про крадіжки із магазинів райцентру м.Борщів почали надходити в обідню пору. Опитавши потерпілих, міліціонери завважили, що в усіх випадках схема крадіжок однакова і прикмети підозрюваних схожі.

Через декілька годин працівники міліції затримали з краденими речами двох сільських юнаків. Хлопці, віком 15 та 16 років, не могли пояснити своїх вчинків. Мабуть, їхніми діями керував азарт. Обидва з благополучних сімей, ніколи раніше в поле зору правоохоронців не потрапляли.

Як з’ясували працівники міліції, до районного центру хлопці приїхали за покупками. Зайшовши, до магазину одягу почали приміряти різні речі. Розрахувавшись за одну футболку, прихопили непомітно ще джинси, бриджі, інші футболки. Вирішили навідатися ще до одного торгового закладу. Відволікаючи увагу продавця, викрали звідти дві спортивні куртки. Не обминули увагою й універмаг. З комп’ютерного відділу поцупили диски та комп’ютерну мишку.

Порушено кримінальну справу за статтею 185 (частина 2) Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба УМВС України в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.