Бардак на Театральному майдані – на цей раз постраждав автомобіль швидкої допомоги (фото)

20 лютого швидка медична допомога отримала виклик у Драматичний театр, що на бульварі Шевченка. І потрапила у пастку. Про подію “Погляду” повідомив очевидець Іван Назар.

 • Все відбувалось на моїх очах. Швидка їхала на терміновий важкий виклик в Театр. Та пробила колесо об залишений в бруківці кутник від фіксації сцени, яка була змонтована на цьому місці в період новорічних свят. Не можу залишити без уваги такий бардак. А скільки людей і дітей шпорталися за ці гострі залізяки, – каже чоловік.

Нагадаємо, періодично міська влада на Театральному майдані влаштовує базар, що не тільки спотворює місто,  але й завдає багато незручностей. Випадок зі швидкою лише один з багатьох неприємних випадків, які породжені бардаком у центрі міста.

-1 thoughts on “Бардак на Театральному майдані – на цей раз постраждав автомобіль швидкої допомоги (фото)

 • 11:59 | 21.02.2020 о 11:59
  Permalink

  На мою думку, це яскравий приклад не кваліфікованого підходу до вирішення питань і можливо нецільове використання коштів.
  Наприклад, ярмарки, базари, тощо, потребують тимчасових додаткоивих налаштувань. Як у конкретному випадку, якесь кріплення. Зрозуміло, що під час використання воно утримує певні конструкції, що додає безпеки для людей. Але у часи не використання, його роль зворотня.
  Як оптимальне рішення – монтаж спеціальних кріплень, які ідуть врівень із бруківкою, що не завдають незручностей і шкоди. А на разі потреби використовуються за призначенням.
  Трохи більше вартість ніж у кутника (що на фото), та дешевше ніж пробите колесо, пошкоджене взуття пішоходів і лікування травм.
  Думай-Те!

  • 16:16 | 21.02.2020 о 16:16
   Permalink

   Підтримую!

Коментарі вимкнені.