Надал – терорист, Стемковський – агент Путіна: тернополяни йдуть на прокуратуру

28 березня о 10.00 тернополяни пікетуватимуть обласну прокуратуру. Про це повідомляє керівник ГО “Тернопільські підсумки” Тарас Білан.

В зв’язку з великими об’ємами інформації, що надходить від громадян міста обговорюємо питання створення ініціативних груп тернополян по проблемах. Існує велика потреба в патріотах рідного міста.

Згідно останньої інформації отриманої з джерел в міській раді стало відомо про наступне: в парку (за обласним род. – домом) територія віддана під забудову. Також паркова смуга , якщо їхати від пивзаводу між пішохідною алеєю та дорогою віддана під забудову. На БАМІ планують будівництво на території дитячого садочку.

Факти люди надають. Не вистарчає патріотів, які зважено, в рамках закону, могли б протидіяти розкраданням нашого Тернополя.

Наступне:
В п’ятницю, 28 березня,  о 10.00 ранку відбудеться пікет обласної прокуратури.

Основні вимоги :

1. Поновлення всіх кримінальних справ по МШЕД, та приватникам з Луцька, зловживання по закупівлі матеріалів , зокрема піску.

2. Передача поновлених кримінальнальних справ в УМВСУ м. Тернополя (в відділ, що попередньо ці справи розслідував). Очевидно на прокуратуру ще впливають зелені президенти з міської зради Тернополя. Як нам стало відомо справи на дорозслідування планують передати ЧОМУСЬ транспортній міліції.

3. Звільнення з займаних посад прокурорів , що закривали кримінальні справи. Якщо ти чесний, потрібно було тоді звільнитись і не підписувати закриття справ. Зараз всі гаразд розповідати , як вони , ДЕСЬ ГЛИБОКО, ГЛИБОКО В ДУШІ,боролись за законність та порядок.

4. Відкритий звіт (потижнево) про хід розслідування (те що дозволяється в рамках чинного законодавства).

Ініціативна група підготувала транспаранти для проведення акції наступного змісту:
Родичі Пшонки ! Геть з прокуратури!
Бен-Надал – терорист №1
Стемковський – агент Путіна!
МШЕД НЕ ЗДАЄТЬСЯ!
Тернополяни за місто без хабарів!
Тягнибок! Не будь Тягнибаксом!
Надал! Хватить кришувати злодіїв!

-1 thoughts on “Надал – терорист, Стемковський – агент Путіна: тернополяни йдуть на прокуратуру

  • 09:34 | 28.03.2014 о 09:34
    Permalink

    мабуть пут1ну дуже ц1кав1 справи Тернополя, см1ттезвалища його 1 хто буде прибирати м1сто. ви хоч коли пишете, то ф1льтруйте трошки. просто страшний той прим1тив1зм, що весь час мелькае перед очима. неприемно це все читати, люди е всяк1, р1зний р1вень 1нтелекту. добро якщо хтось не пов1рить у цю ересь 1 не зверне уваги, або сприйме як жарт. а 1нш1 всерйоз вир1шать, що чолов1к справд1 до пут1на мае якесь в1дношення. 1 тод1 попробуй йому докажи, що пут1ну до тако1 м1лко1 сошки 1 д1ла н1коли не буде. 1 ще: народ за п1вроку в1двик працювати 1 т1льки ходить на вс1ляк1 майдани 1 давно вир1шив, особливо молодь, що таким чином можна все соб1 добитися. не треба н1 працювати, н1 дбати. а коли вступить укра1на в Евросоюз що тод1 буде? там вже не можна буде вс1ляк1 безчинства творити, а д1яти т1льки зг1дно закону, котри1 дуже велик1й к1лькост1 люде1 не буде подобатися. люди, журнал1сти! схамен1ться. подив1ться накруг себе 1 подумайте, що т1льки ви розрушили кра1ну, сво1м беззаконням, думкою, що якщо ви так вваажаете, то це 1 е закон. зупин1ться, поки не п1зно.

  • 15:20 | 28.03.2014 о 15:20
    Permalink

    Білан, за тобою тюрма плаче! Мовчав би ти краще! Чи далі до корита рвешся?

Коментарі вимкнені.