Бібліотекарі Тернополя “куштували” козацький куліш, природній коктейль, казковий десерт

Повна зала бібліотекарів зібралася у тернопільській ЗОШ №18. Саме тут 2 листопада відбулася презентація роботи творчої групи бібліотекарів міста на тему: «Тернопільщино – ти моя молитво, серцю милий рідний край».

У рамках заходу присутні обговорили досягнення бібліотечної галузі Тернополя у 2013 році, а також визначили стратегічні напрямки роботи на майбутнє.

«Мені дуже приємно бути в товаристві людей, які творять культурне, мистецьке, творче обличчя не тільки Тернополя, а й країни загалом, – зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. – Сьогодні ми маємо чудову нагоду побачити, як можна популяризувати книги, творчість місцевих поетів і письменників серед школярів. На жаль, за популярністю і кількістю користувачів соціальні мережі поступаються книгам і починають витісняти їх. Ця проблема є не тільки в нашому місті, а й в Україні та всьому світі. Тому варто шукати та впроваджувати нові оригінальні форми і методи роботи, щоб зацікавити дітей та молодь відвідувати бібліотеки, читати книги. Адже нація, яка не читає, поступово деградує. Ми не можемо цього допустити! Бібліотеки нашого міста мають стати осередком активного громадського життя, майданчиком для обміну досвідом та народження нових ідей. Сподіваюся, сьогоднішня зустріч стане важливим кроком на шляху до цієї мети».

Леонід Олексійович наголосив, що Тернопільську ЗОШ №18 обрали для проведення заходу такого масштабу не випадково. Адже, за його словами, цей навчальний заклад – один з лідерів в освітній галузі міста.

Презентація проходила незвично, а саме у формі… літературного фуршету. Були тут і «Козацький куліш», і «Природній коктейль», і «Казковий десерт». У кожній з цих номінацій учні Тернопільської ЗОШ №18 демонстрували свої таланти: декламували вірші, співали пісні та розігрували сценки.

Завершилася презентація «Літературною кавою», яка об’єднала у дружньому колі бібліотекарів Тернополя та місцевих літераторів і письменників – Ірину Мацко, Олега Германа, Валентину Семеняк-Штангей, Ігоря Бережного, Богдана Мельничука.

Коментарі вимкнені.