Більше тисячі тернополян можуть постраждати через погіршення умов проживання

Шокуючий по нахабству проект рішення пропонують на розгляд Тернопільської міської ради органи під керівництвом С.В. Надала, про це повідомляють активісти ДемАльянс Тернопіль. Нічого не навчив їх і зимовий колапс, який був прямим наслідком знищення житловими забудовами системи обслуговування житлового фонду. Як кажуть, гроші не пахнуть але тут уже смердить.
Мова йде щодо рішення про затвердження проекту землеустрою стосовно зміни цільового призначення землі площею до 0,1 га для реконструкції магазину під багатоквартирний житловий будинок за адресою вул. Київська,7б (ЖБК «Приватбуд»).
ДемАльянс уже звертав увагу на незаконне будівництво житлового будинку за адресою вул. Київська,5б на території призначеній генпланом для обслуговування житлового фонду. Тоді прийняття рішення стало можливим через неправдиві висновки головного архітектора. Але цього разу вирішили роздерибанити усі залишки цієї території, позбавивши майже 80 тис. тернополян нормального обслуговування житлової забудови, а це вулиці Київська, 15Квітня, бульвар Куліша, Симоненка, Тарнавського, Курбаса, Морозенка та ін.
Саме з метою дерибану і вносились зміни в генплан міста та план зонування з грубими порушеннями державних будівельних норм та українського законодавства. А виправданням цих змін було, ніби, існуюче рішення міської ради. Проте таке рішення тільки пропонується прийняти на цій сесії. Тобто коло обману замкнулось і стало зрозуміло громаді: зміни прийняли через міфічне рішення, а рішення потрібно прийняти бо уже внесені зміни в містобудівну документацію.
Із самими змінами теж дуже цікаві метаморфози, адже санітарна зона від комунального підприємства таки є у плані зонування згідно норм але територія в зоні не змінена на зону Ж-3с, що є грубим порушенням норм і складається враження, що житлове будівництво в санітарній зоні дозволено.
На жаль, до цієї схеми долучився і депутат від цього округу М.Сиротюк проголосувавши за ці та інші зміни, котрі ще стануть неприємним сюрпризом його виборцям та тим хто повірив його політичній силі.

  • Надавши цю ділянку, депутати одразу запустять одну із найулюбленіших схем нашого міського голови, а саме через дозвіл на забудову блокуватимуть розвиток суміжної ділянки комунального підприємства (МАЙНА ГРОМАДИ), а далі це майно перейде у власність або користування до осіб пов’язаних із міською владою.
    Але цього разу безпосереднє погіршення умов проживання отримають більше тисячу чоловік, адже мешканці багатоквартирних будинків по вул. Київська,1, 7 та Київська,5б не забезпечені необхідною площею земельних ділянок для розміщення потрібних майданчиків та стоянок автомобілів. Дефіцит необхідної площі земельної ділянки, без розміщення нового, передбаченого цим рішенням будинку, становитиме площу близько 1,1 га. Тим більше такі площадки, як для стоянки автомобілів можна розміщувати в санітарно-захисній зоні комунальних підприємств, що дозволяє не знищувати ці комунальні підприємства і розвантажити вулиці та проїзди від припаркованих авто. Окрім цього не можливо уявити собі реконструкцію павільйону-магазину під багатоквартирний будинок без повного знесення павільйону, тоді яка це реконструкція?
    Отже, якщо депутати дотримаються вимог будівельних норм та законодавства і відхилять вказаний проект рішення, мешканці вул. Київської будуть врятовані від чергового переущільнення а майже 80 тисяч тернополян збережуть гарантовану їм державою територію для обслуговування житлового фонду.
    За Вами рішення депутати!

Коментарі вимкнені.