15 чарівних та елегантних випускниць закінчили єдиний в Україні колегіум-інтернат «Знамення» на Тернопільщині

Єдиний в Україні колегіум-інтернат «Знамення» з поглибленим вивченням предметів духовно-просвітницького спрямування с. Зарваниця Теребовлянського району традиційно закінчив свій навчальний рік Днем подяки.

Цьогоріч одне з найважливіших, найочікуваніших та найзворушливіших колегіальних свят складалося із двох частин. 10 червня колегіантки зібралися разом на урочистості з нагоди завершення навчання одинадцятикласниць та святковий концерт, яким за традицією передувала спільна молитва. А 24 червня, коли важкі іспити та хвилювання вже позаду, настав час прощання з колегіальними стінами, подругами, наставниками, час відпустити дитинство і отримати квиток у доросле життя – атестат зрілості. Замість гучної забави – молитовна єдність та висловлення вдячності Господеві за унікальну можливість закінчити свій шкільний вік у Зарваниці під покровом Пресвятої Богородиці.

Урочистості традиційно розпочалися Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Владика Теодор Мартинюк. Колегіантки отримали від єпископа подвійний дарунок, адже Владика Теодор двічі розділив з нами радість Дня подяки, двічі звернувся до колегіанток напутнім Божим словом та уділив кожній колегіантці архиєрейське благословення на щасливу життєву долю.

Почесними гостями Дня подяки також були представники влади. Привітав колегіанток з нагоди завершення навчання голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. Церемонію вручення атестатів очолив перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак. Гордістю колегіуму стало нагородження випускниці «Знамення» Вовк Ангеліни срібною медаллю за високі досягнення у навчанні.

Засновниця та багаторічний мудрий керівник «Знамення», а тепер заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ганна Зварич презентувала дівчатам медалики із зображенням Зарваницької Божої Матері та пам’ятні книги – «Заповіт Блаженнішого Патріярха Йосифа Сліпого» з нагоди 125-річчя з дня народження ісповідника віри. Колегіальна спільнота завжди пам’ятатиме слова Патріарха, який заповідав кожному: «Полюбіть науку, плекайте і збагачуйте її своєю працею та своїм знанням, будьте її служителями!»

Постать Йосифа Сліпого має стати еталоном непідробного патріотизму, віри і служіння своєму народові для кожного випускника, для кожного українця. Віра та наука – два крила, які є фундаментом колегіуму «Знамення», які єднають нашу спільноту на шляху до благородної мети – виховання національно свідомої інтелектуальної християнської еліти», – наголошує Ганна Зварич. І ми маємо ким пишатися, бачимо плоди наполегливої вчительської праці колективу «Знамення» – 15 чарівних, елегантних, добрих, розумних, свідомих, шляхетних українок

Тож нехай Заповіт Патріарха стане для колегіанток дороговказом у дорослому житті та надихає їх на добрі і величні справи для своєї Церкви та Батьківщини. «Великого бажайте» та гідно несіть у світ високе звання «колегіантки»!

Коментарі вимкнені.