Біля “Ріверпуля” темношкірі та українські чоловіки не билися, а шарпалися, кажуть у міліції

У соцмережах тернополяни поширили відео, де було видно, що біля нічного клубу Ріверпуль темношкірі та українські молодики конфліктують. Між ними стояли правоохоронці. З цього приводу в УМВСУ в Тернопільській області “Погляду” пояснили, що насправді масової бійки там не було – не постраждав ніхто.

За словами співробітника центру громадських зв’язків Управління МВС у Тернопільськійобласті Сергія Крети, відвідувачі закладу лише “пошарпалися”. Люди вчасно встигли викликати міліцію, тому ніхто не постарждав. Сергій Крета сказав, що за попередніми даними, це побутовий конфлікт – “хтось щось комусь сказав, хтось щось не поділив”, а оскільки чоловіки були в нетверезому стані, то й виникла суперечка. Але з’ясування обставин ще триває, тому офіційну версію сварки Управління ще не надає.

На сайті УМВСУ в Тернопільскій області розмістили офіційний коментар щодо інциденту:

3 липня приблизно о 5-ій годині ранку  до Тернопільського міського відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення від тернополянки про бійку на вулиці Чумацькій.

Працівники міліції, які прибули на місце події, побачили скупчення молодих людей. Тернополяни та іноземні студенти голосно з’ясовували стосунки між собою. Масову бійку міліціонерам вдалося попередити.

Наразі жодних звернень від учасників інциденту до органів внутрішніх справ не надходило.

Міліціонери з’ясовують усі обставини події.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.