Біля Тернополя по повній відмивають гроші

З приводу критичної ситуації яка скалась у селищі В Березовиця ще 17 травня 2013 року із депутатським запитом звернувся депутат Тернопільської районної ради Лихий Б. П. у Держфінінспекцію в Тернопільській області та органи внутрішніх справ. У своєму запиті він вказував, що “Великоберезовицька селищна рада, якій належить підприємство «Аква-сервіс» та інший монополіст – КП “Тернопільводоканал” своїми не правовими діями ведуть до дестабілізації ситуації в населеному пункті.” У відповідь контролюючі органи неправомірно відмовили у проведені перевірки посилаючись на те, що потрібно рішення суду. Однак варто зазначити що відповідно до ст. 24 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” депутат місцевої ради має право порушувати в раді та її органах питання про необхідність проведення перевірок з питань, віднесених до компетенції відповідної ради, діяльності розташованих на її території підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та у разі виявлення порушень законодавства України депутат місцевої ради звертається з цього приводу до відповідних органів державної влади.

А тому на даний момент в наслідок ігнорування та бездіяльності з боку певних посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на яких покладені функції щодо управління та контролю, страждає ціле селище та охоронюваним правам цілої семи тисячної громади селища В. Березовиця завдається значна шкода.

Станом на сьогодні планується поводитись позачергова сесія Вликоберезовицької селищної ради щодо призначення нового керівництва підприємства. Однак не зрозуміло хто і коли буде відповідати за борги та шкоду громаді.

Нагадаємо, це не перший інцедент на території цього селища щодо роботи житлово-комунальної сфери. Позаминулого року Прокурор Тернопільського району порушив кримінальну справу стосовно службових осіб підприємства «Б.» за фактом зловживання ними службовим становищем, службового підроблення та порушення правил охорони вод – за ст. 364 та ст. 242 Кримінального кодексу України. Де службові особи підприємства «Б.» впродовж 2010 року та січня-квітня 2011 року виставляли споживачам рахунки за надані послуги з очищення стоків, які фактично цим підприємством не надавались, оплата та скидання стоків в каналізаційну мережу КП «Тернопільводоканал» не проводились.На підставі вказаних рахунків, службові особи підприємства незаконно отримали від споживачів кошти в загальній сумі 183 тис. 671 грн., чим завдали споживачам-фізичним та юридичним особам збитки на вказану суму.Окрім цього встановлено, що службовці підприємства «Б.» з 1 січня 2010 року по 1 червня 2011 року, внаслідок недотримання встановлених законом правил охорони вод в процесі їх експлуатації, допустили скид неочищених cтоків у річку. Таким чином, водним ресурсам держави завдано 276 тисяч гривень збитків. Дане Попереднє Приватне підприємство “Б” (ПП «Березовицяводоканал») дивним чином було доведено до банкрутства в наслідок отакої діяльності, перед цим було ще одне Комунальне підприємство по діяльності посадових осіб якого була порушена теж кримінальна справа  і яке також виявилось практично банкрутом.

Це все схоже на певну корупційну схему з допомогою якої, сьогодні в селищі певними особами відмиваються людські гроші вважає депутат райради Лихий Богдан. А тому депутат повторно звертається вже через ЗМІ з вимогою перевірити діяльність як селищного голови так і посадових осіб КП «Аквасервіс» на яких покладено функції із забезпечення населення комунальними послугами та контролю за їх якісним наданням  громаді.”

-1 thoughts on “Біля Тернополя по повній відмивають гроші

 • 22:23 | 28.06.2013 о 22:23
  Permalink

  дивує те,скільки ще потрібно статтей,звернень,роліків в Ютубі аби контролюючі органи звернули увагу!?БАРДАК повний.Корупціонери у погонах і в посадових стільцях от ПРОБЛЕМА нашого Тернопілля!!!

 • 14:36 | 6.07.2013 о 14:36
  Permalink

  “депутат повторно звертається вже через ЗМІ з вимогою перевірити діяльність як селищного голови так і посадових осіб КП «Аквасервіс» ” – посадові особи розрахувлись, селищний голова вже перевірений. ПОРУШЕНЬ НЕ ЗНАЙДЕНО (ЯК ЗАВЖДИ!!!). ЧОГО ВИ ВЧЕПИЛИСЬ? 🙂 🙂 🙂

 • 19:47 | 10.05.2014 о 19:47
  Permalink

  Дивно, що ця публікація не зацікавила правоохоронні органи.

Коментарі вимкнені.