Чи захочуть тернопільські виробники розвіяти чутки про те, що пиво найнебезпечніший алкогольний напій

Поки виробники пива запевняють у безпеці і навіть користі пива, медичні дослідження доводять, що “вечірні посиденьки” з пивом рівноцінні струсу мозку, йдеться у сюжеті програми “Територія обману”.

Екскурсія, яку влаштували журналістам програми на пивзаводі, що виробляє одну з найпопулярніших в Україні марок хмільного напою, вселила тільки оптимізм: вода для пива проходить спеціальний ступінь очищення та фільтрації, унікальна французька солодівня пророщує солод для всіх виробництв, усі компоненти натуральні. Більш того, запевняють, що пивний алкоголізм – це міф, адже такого захворювання у класифікаторі немає.

Однак, сам процес закладання інгредієнтів у чани для варіння пива, показати відмовились, лише усно запевнивши, що жодних порошків там немає. А є лише натуральні інгредієнти і розмаїття корисних мікроелементів. Тим часом науковці американського університету Індіани, називають пиво найнебезпечнішим алкогольним напоєм, адже миттєво викликає звикання. У самих інгредієнтах пива містяться фітоестрогени (рослинні аналоги жіночих гормонів), завдяки яким у любителів цього напою чоловічої статі виростають “жіночі” груди, трупна отрута кадаверін, яка шкідливо впливає на всі без виключення органи, та схожі до ацетону речовини (кетон, альцедегіди), які ще більше шкодять мозкові людини.

Також виробники не гребують додавати до пива кобальт, який допомагає довше зберігати на напої пінку, а також вбиває чоловічу потенцію. І все це окрім відомих усім руйнівних наслідків впливу алкоголю на організм. Для чого виробники пива додають до і без того шкідливого напою додаткові отрути, здогадатись не важко, адже обсяги продажу пінного напою зростають рік од року. За минулий рік українці випили понад 1,5 млрд літрів пива. А отже на кожного – від мала до велика – десь по 30 літрів. А у кишені пивоварів відправилися більше 10 млрд гривень.

Цікаво, а  чи не побояться тернопільські виробники пива показати журналістам весь процес варіння пива.

Коментарі вимкнені.