За кілька днів у Тернополі з’явився рекордний алфавіт, де букви вищі за людину (фото, відео)

28 червня в Тернополі офіційно презентуватимуть усі 33 літери українського алфавіту, що намальовані чорним по білому на довжелезній стіні. Тернополян запрошують о 15.00 на нижню стоянку ТРЦ “Подоляни”. 

По об’їзній дорозі, що простягається повз “Подоляни” шумно проїжджають легківки, автобуси, вантажні автомобілі. Водії та пасажири з подивом позирають на молодого чоловіка, що старанно вимальовує на довгій побіленій стіні чорні букви алфавіту, вищі за свій зріст. Адже стіна  має три метри у  висоту.

До кінця дня сьогодні планують домалювати абсолютно усі букви абетки. Спочатку валиком з чорною фарбою ініціатори даного рекорду виводять “каркас” букв, а далі щіткою підправляють контури, заокруглення, замальовують білі плями.

“Погляд” уже писав, що тернопоянин Прометей, який не належить до жодної партії чи організації, з власної ініціативи вирішив таким чином просвітити тернополян та гостей міста. Поштовхом стало невеличке опитування знайомих. На запитання, скільки літер в українському алфавіті, троє з десяти одразу відповідали правильно: “Тридцять три”, ще двоє – вгадували з другого разу, а от всі решта – не могли дати правильної впевненої відповіді на це, здавалося б, просте запитання.

До слова, даний рекорд буде внесено до Книги рекордів України, як найбільший намальований алфавіт. Вручення сертифіката Книги рекордів України відбудеться о 15.00 біля ТРЦ “Подоляни”, а о 16.00 в приміщенні ТРЦ “Подоляни” відбудеться прес-конференція.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.