Біля “Універсаму” пересварилися через траншею

Біля магазину «Універсам» на  проспекті Злуки в  Тернополі виникла конфліктна ситуація через роботи, які проводять міські  комунальні служби на території, що біля магазину  та житлового будинку.  Конфлікт розпочався через появу траншеї, яка унеможливила  рух транспорту.

Нещодавно біля магазину «Універсам»  встановили світлофор для впорядкування руху при виїзді з вулиці Спортивної на проспект Злуки.

Після цього  міські комунальники почали роботи на  прилеглій території з того, що вирили траншею через дорогу на під’їзді до магазину.

За словами директора ТОВ «Торговий дім «Універсальний» Петра Ландяка, встановлення світлофора  – позитивний крок міської влади в облаштуванні цієї території, адже виїзд біля магазину був вкрай складний.

Проте обурення адміністрації магазину та мешканців будинку на проспекті Злуки, 25 викликала поява  вчора ввечері траншеї через дорогу на під’їзді до магазину й будинку. Адже вона створила великі незручності при завезенні  в магазин товарів, заїзді автівок до будинку.

За словами Петра Ландяка, адміністрація ТОВ «Торговий дім «Універсальний» готова виділити 50 тис грн для ремонтних робіт, але не погоджується з тим, як  комунальники розпочали розв’язувати цю проблему.

Заступник начальника  управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Андрій Дроздовський від коментарів, що стосуються цієї ситуації,  відмовився.

7 днів

-1 thoughts on “Біля “Універсаму” пересварилися через траншею

  • 19:41 | 8 листопада, 2013 at 19:41
    Permalink

    що за люди??? Надал їм дорогу роблять, а вони ще щось там вякають

Comments are closed.