Богдан Мельничук продовжує святкувати ювілей, презентуючи свої книги

« І кохати, і жити в любові» – саме таку назву дали презентації нових книг Богдана Мельничука «Слова від серця» та «Дорога до себе». Тернополяни ознайомились із цими творами 8 листопада в обласній бібліотеці для молоді.

-У саду української поезії назавжди поселилася, прижилася і росте дивовижної краси квітка – поетична фраза: «Ваша пресвітлосте дамо, сонячна жінко моя!» І автором-творцем цієї поетичної фрази-квітки є письменник Богдан Мельничук, якого знають не лише в Тернополі, але й по всій Україні, – говорить режисер театру книги “Діалог” обласної бібліотеки для молоді Богдан Салабчук.

Нещодавно Богдану Мельничуку виповнилось 60 років. Свій ювілей він продовжує святкувати, презентуючи свої книги. Богдан Салабчук привітав свого друга з Днем народження та подарував йому краватку зі своєї знаменитої колекції.

У збірку поезій «Слова від серця» ввійшли поезії та пісні про кохання, а також вірші історичної тематики. Також у збірці є вірші із запитаннями до читачів та відповідями на них, які отримали назву крапелини.

Письменник декламував декілька віршів сам, більшість творів довірив Богдану Салабчуку. Каже, що завдання поета – писати, актора – декламувати.

– Богдан Мельничук має традицію говорити добрі слова людям, -продовжує Богдан Салабчук. -У одному з його віршів знаходимо слова про те, що « чим краще думаєш про людей, тим ліпшими вони стають». Тому, у поета багато друзів та близьких знайомих, присвяти яким також є у збірці.

Книга «Дорога до себе» є томом новел, п’єс, спогадів, статей, нарисів, рецензій, бувальщин, казок. Оформив її фотоколажами та малюнками тернопільський художник Євген Удін.

Тернополяни можуть прибдати книги Богадана Мельничука у місцевих книгарнях. Збірка поезій «Слова від серця» коштує 50 грн, книга «Дорога до себе» – 100 грн.

Оксана Бучко

Коментарі вимкнені.