Бучацька малеча завітала у гості до Петра Гадза, аби привітати його зі святом (фото)

Вихованці дошкільного навального закладу «Пролісок» міста Бучач завітали у гості до голови наглядової ради ТОВ «Бучачагрохлібпром» Петра Гадза. Малеча зі своїми вихователями вирішила зробити сюрприз знаному аграрію та привітати працівників сільського господарства з їх професійним святом.
«Дуже приємно, коли розпочинається трудовий тиждень з таких приємних несподіванок, – зізнався Петро Гадз. – Діти надихають на роботу. До того ж, у «Проліску» навчаються діти багатьох наших працівників. Ми завжди раді допомагати цьому дошкільному закладу.»
Діти принесли у подарунок Петру Гадзу коровай та створили імпровізоване свято у честь дня аграрія.
Зокрема, завідуюча садочку Марія Колега разом із викладачем музики і вихованцями садочку привітали Петра Івановича із Днем працівника сільського господарства, і подякувати за надання допомоги для встановлення бруківки та бордюру.
«Ми кожного дня вчимо та розповідаємо дітям звідки береться хліб на нашому столі, – розповіла Марія Колега. – А тут виникла нагода особисто привітати Петра Івановича та познайомити дітей з тими ж творцями хліба. Петро Іванович є давнім другом «Проліска». Минулого року він купив для нас крісла та світильники. А вже цього року допоміг завершити встановлення бруківки на подвір’ї нашого садочку.»
Петро Гадз пообіцяв навесні облаштувати в садочку дитячий сучасний майданчик, який буде корисним і безпечним для вихованців цього садочку. Діти розказали віршики, разом із Петром Івановичем заспівали пісеньки, пригостилися солодощами.

Коментарі вимкнені.