Бункер Січових Стрільців хочуть прибрати на Теребовлянщині

Активісти збираються впорядкувати давній бункер “Бригади Больцани”. Захід пройде в рамках пошуково-краєзнавчої експедиції “Стрипа-1″ 6-8 вересня у селі Бурканів Теребовлянського району. Організатори закликають долучатись до заходу всіх охочих.

– У цьому місці стояла лінія бригади Больцано, – розповідає один з організаторів акції Ігор Аркуша, – Будівля є бетонною. Тепер вона поросла травою. Ми хочемо там прибрати та в подальшому створити музей Українських січових стрільців. Ми не знаємо точно, чи переховувались стрільці в цьому бункері, але в нас є такі припущення, пише “Теребовлянщина”.

Чоловік каже, що всю роботу вони планують зробити за три дні. Всі охочі можуть допомогти прибирати, для цього треба долучитись до зустрічі на Facebook.

– Матеріальної допомоги від держави ми не маємо, будемо все робити за гроші благодійників, – розповідає пан Аркуша. – Організуємо проїзд, також на місці буде потрібний для прибирання інструмент. Якщо хтось має транспорт і хоче допомогти у перевезенні – ми з радістю підтримаємо таку ініціативу.

Чоловік розповідає, що об’єкт приведуть у порядок та передадуть на відповідальність сільської ради.

– Думаю, таким чином ми збільшимо кількість туристів у нашій місцевості, адже це – історичні місця, – розповідає чоловік.

Коментарі вимкнені.