МНК та “Молода Просвіта” на Андріївських вечорницях у Тернополі обіцяють сюрпризи

12 грудня 2012 року ТМО ВМГО «Молода Просвіта» спільно з «Молодіжним Націоналістичним Конгресом» збирає українську молодь на традиційних Андріївських вечорницях. Цього року вони отримали назву «Андріївські вечорниці – медові паляниці», оскільки однією із родзинок вечора буде паляниця дружби з медом. Проходитиме дійство у 18 школі по вул. С. Бандери 14, початок о 18:00 год.
Свято Андрія є одним із найчаруючих, найвеселіших, найзагадковіших, а головне, найбагатших на традиції днів в культурі українського народу. Багато хто вважає, що сьогодні андріївські посиденьки – то є лише ворожіння допитливих дівчат. Та якщо придивитися ближче, то можна розгледіти величезний пласт духовного та матеріального надбання народу, цінного досвіду людських взаємин, який накопичувався роками, побут, мистецтво українців.
Щоб все це побачити, відчути серцем потрібно хоч на один вечір поринути в атмосферу справжніх українських вечорниць, де парубки і дівчата збирались, щоб попрацювати, поспівати, позабавлятись, поспілкуватись. Саме для цього запрошуємо вас на «Андріївські вечорниці – медові паляниці», де дух традиційних українських посиденьок молоді буде забезпеченим.
На Андріївських вечорницях вас чекає затишна українська хата прикрашена рушниками, цікаві конкурси, жартівливі ворожіння та парубоцькі забави. Зустрічатимуть вас господар і господиня, без яких жодні вечорниці не обходяться. Ну і які ж вечорниці без частування: борщ, вареники з сиром, а для декого з перцем або іншими сюрпризами та ще багато смачненького. Ну і звичайно тут можна буде поспівати народних пісень, поспілкуватися і просто гарно провести час.
Тож 12 грудня о 18:00 одягніть свою вишиванку та гайда на вечорниці!

Запрошення можна придбати за адресою вул Й. Сліпого 3
Деталі за телефонами 0967233774 (Михайло) та 0973171885 (Ярослав)

Коментарі вимкнені.