Днями у Тернополі відкриють гірськолижну трасу


У спортивно-розважальному комплексі Savich-Park, що на Тарнавського, уже розпочали засніжувати трасу. Відкрити сезон обіцяють через 4 дні. Про це повідомляє газета “20 хвилин”.

– Процес засніження триватиме кілька днів, – пояснює керівник проекту Віталій Кирилов. – Сказати скільки точно, ми не можемо. Розраховуємо, що це займе максимум до чотирьох днів. Але все залежить від погоди, технічних моментів. Ми розраховували розпочати сезон з 1 грудня, але погодні умови нам завадили.
Процес засніження ц технічно-складний момент, пояснює Віталій Кирилов. Все починається з води – найважливіше при виготовлені штунчого снігу – вологість, температура повітря та вода.
– Вода повинна бути 3-4 градуси до процесу засніження, а в нас в мережі вона більше 10 градусів, – коментує чоловік. – Тому ми її ще охолоджуємо, а цей процес займає ще додактовий час. Далі вона подається в пушку і йде сам процес засніження. В цій справі важлива температура, вологість, напрямок вітру та інші нюанси.

У Тернополі такий проект вперше. Та й в Україні всього чотири чи п’ять міст, які мають свою гірку безпосередньо в місті, а не в гірській місцевості. Штучний сніг дозволяє збільшити сезон вдвічі.
– Якщо природній сніг для катання служить 20-25 днів, то зі штучним снігом ми розраховуємо на днів 50, – каже керівник проекту.
Щодо цін, то година катання коштуватиме 70 грн., дві – 100 грн. За цілий день катання потрібно буде заплатити 200 грн. Дітям обіцяють знижки. Також можна буде скористатись послугами інструктора та взяти у прокат лижі, костюми та інше необхідне спорядження. Ще на відвідувачів Savich-Park чекає незвична пропускна система, проте наразі це сюрприз.
Джерело: 20 хвилин

Коментарі вимкнені.