Через Олега Тягнибока Тернопільщина неналежно охороняється?

Ми вже писали, що нещодавно, 4 травня,  кандидат в Президенти від ВО “Свобода” Олег Тягнибок перез зустріччю з тернополянами очистився разом з Сергієм Надалом в одному з басейнів у центрі міста.

Сьогодні, як нам повідомили “Тернопільскі підсумки”, поборник чеснот Української держави за рахунок податків тернополян  «відходить» в одному з басейнів міста. І знову з міським головою Тернополя.

Здавалося, що після того, як люди 04.05.2014р. передали керівнику Свободи – пану Олегу документи про розкрадання Тернопільських парків, землі, комунального майна, Сергій Надал,  мав  би бути вигнаний з партії, каже голова “”Тернопільських підсумків” Тарас Білан.

Або, як мінімум, політик Київського рівня, що дорожить своєю репутацією зобов’язаний був би обмежити свої контакти із скомпрометованим міським головою. Та ні.  Разом п’ють святу воду, разом купаються, і так і хочеться написати:  разом ділять зароблене важкою працею майно, та землі громади Тернополя.

Але є дещо, про що пан Олег мовчить, і не говорить.

 1. Він є охороняємо особа. Це означає, що ми всі разом оплачуємо захист останнього в вчорашньому барі і після нього, в сьогоднішньому басейні і т.д. (Державна служба охорони).
 2. Як кандидату в президенти міліція зобов’язана організувати  захист для передвиборної агітації. Патріот з рейтингом біля 1%, якби був патріотом, давно зняв би своє кандидатуру. Пан Олег – ні. І сьогодні міліція, замість того , щоб кинути всі сили на відлов диверсантів, забезпечує йому по області охорону громадського порядку. 04 травня Тягнибок був в чотирьох різних районах. Уявіть собі скільки машин, бензину, людей з  райвідділів та обласного управління було для цього задіяно.
 3. В тому ж самому ракурсі спливає думка, чи пан Олег не взяв часом кошти в шефа «зелених чоловічків»? Адже відтягування ресурсів воєнізованих органів держави, від виконання прямих обов’язків,  та ще й в військовий час, щедро оплачувалось, і оплачується всіма розвідками світу…

-1 thoughts on “Через Олега Тягнибока Тернопільщина неналежно охороняється?

 • 19:00 | 8.05.2014 о 19:00
  Permalink

  Якась ахінея. Певне цього Білана в Одесі трохи засильно по голові гримнули.

 • 20:37 | 8.05.2014 о 20:37
  Permalink

  Тому Білану як поганому танцору – постійно щось не так

Коментарі вимкнені.