Чергове ганебне досягнення “свободівців” у Тернополі

Палац Спорту, що розташований на бульварі Д.Галицького, 2, доведено до банкрутства та буде виставлено на продаж. Про це розповідає голова ТОГО “Тернопільські підсумки” Тарас Білан.

За його словами, ніхто не знає, де поділись майно та кошти, які в 2011 році вклав благодійний фонд братів Кличків, а міська рада мовчить. У тому році Тернопільський Палац Спорту став шостим учасником Всеукраїнської соціальної Програми „Спортивну Україну будуємо разом!” Завдяки компанії Nemiroff та Благодійної організації “Фонд братів Кличків” у вільне користування тернопольчанам передано відремонтований та обладнаний новим спортивним інвентарем боксерський зал.

– Новий боксерський зал із сучасним устаткуванням – про таке на початку нашої з братом кар’єри ми навіть і не мріяли. Але поруч були тренери, люди, які нас підтримували, була висока мета і ми йшли до неї. А тепер прийшов наш час підтримувати молодь та робити свій внесок у розбудову спортивної країни. І я дуже радий, що в Тернополі є люди, які готові підтримувати спорт, розвивати його, – тоді казав  Володимир Кличко.

І вже у травні 2013 року прийнято рішення визнати комунальне підприємство “Тернопільський палац спорту” банкрутом.

Тарас Білан закликає небайдужих тернополян до боротьби. Телефон для контактів – 097 113 62 35

-1 thoughts on “Чергове ганебне досягнення “свободівців” у Тернополі

 • 20:42 | 24.03.2014 о 20:42
  Permalink

  Тарас, гроші з того спорт залу Ти вкрав,разом з Заставним у 2010 році.НЕ БРЕШИ.
  ВІДДАЙ гроші ГРОМАДІ Тернополя.

 • 00:38 | 25.03.2014 о 00:38
  Permalink

  Якраз гроші контролював не Тарас, а Побер. А довели до банкрутства, щоб за безцінь продати.

Коментарі вимкнені.