Чому “Погляд” читають творчі люди

Сьогодні  – жіночий день. Хтось його святкує, хтось не вважає святом. А ми вирішили зробити собі приємний подарунок: запитати у наших читачів, чому вони обрали наше видання з-поміж інших. Справа в тому, що над проектом «Погляд» працюють здебільшого жінки, саме тому сьогодні ми опублікували думки наших читачів, відомих  тернополян, про нас та про нашу роботу.   Приємно усвідомлювати, що читають нас люди різних професій, ті, хто чимало досягнув у власному житті.

Наталія Михно, письменниця

«Погляд» ціную за намагання побачити через цинізм, негатив і фальш справді щось добре та оптимістичне. Переконана, що «Погляд» має велике майбутнє, тому що, як відомо, майбутнє належить оптимістам.

 

Юлія Кулик, власниця весільної агенції «Bize»

–          Здебільшого я люблю читати сайти весільного спрямування, однак «Погляд» читаю досить часто.  Оскільки мій чоловік адмініструє дане видання, то  фактично завжди у нас інтернет відкритий саме на «Погляді». Мені дуже подобається багатогранність цього інтернет-видання, висвітлення широкого спектру подій його журналістами.  Мені подобається подача новин на цьому ресурсі, і знаю, що йому можна довіряти.


Юлія Скаковська,  художник-реставратор, іконописець

–          Читаю «Погляд», бо знаходжу тут багато різноманітної  інформації, цікавої для мене.  Люблю читати новини саме цього видання, вони якісь «добріші», позитив ніші, ніж на інших місцевих виданнях. Хотілося б більше статей про культурно-мистецьке життя нашого міста, і чомусь переконана, що редакція сайту візьме курс на ще ґрунтовніше розширення сфер, які висвітлюються у цікавих публікаціях «поглядівців».

 

Борис Явір, поет, письменник, блогер

–          Так вже склалося, що людина бажає почути чи почитати новини, а також їх інтерпретації. Час від часу то з’являються, то зникають різні інформаційні ресурси. Так одного дня в просторах Тернополя з’явився “Погляд”. Чим приваблює? Емоційними матеріалами, частина яких викликає бажання дискутувати, частина спонукає до переоцінки ставлення до подій у місті та країні. А ще ресурс дає змогу висловитися охочим, які потім гордо називають себе “блоґерами”.

Звісно, б хотілося більш якісних репортажів та статтей (особливо, від дописувачів блоґів). Але приємно відзначити, що з часу заснування “Погляд” виріс.


Олександр Наконечний, фотограф

«Погляд» люблю якраз за його жіночий колектив, за оперативні лаконічні  новини. Часто дізнаюся на «Погляді» про події, які не висвітлюються на інших сайтах. Часто читаю статті лише заради заголовків  – адже  в інших інтернет-виданнях  часто помічаю, що в заголовку йдеться про одне, а в статті – про інше. «Погляд» таким не «грішить». Крім того, вважаю, що на цьому сайті всі новини достовірні, тож  довіряю «Погляду» і радо з ним співпрацюю.

Ірина Мацко, письменниця

Тому, що ви завжди свіжі, об’єктивні, сучасні, завжди у вирі подій! Це мені дуже імпонує – сама така!  І просто я вас люблю!  Отож вітаю ваш ЖІНОЧИЙ ПОГЛЯД зі святом!

Ростислав Плахцінський, співорганізатор фестивалю ФАЗА та СТО ПУДІВ фест

На портал poglyad.te.ua заходжу два-три рази у тиждень. Журналісти досить ціково висвітлюють події у Тернополі та нашій країні! Там є все що мене цікавить! Погода, спорт, анонс концертів… Чесно кажучи? я вже близько року часу не дивлюсь новин по телебаченню)) Все що мене цікавить, є на новинному порталі “ПОГЛЯД”!

 

А чому Ви читаєте “Погляд”?

Коментарі вимкнені.