Чому Ростислав Левчук має стати заступником Олега Сиротюка. Виправдання “УДАРу”

У Тернополі розгорівся скандал навколо призначення Ростислава Левчука, ініційованого по квоті «УДАРу» на посаду заступника губернатора Тернопільщини по гуманітарних питаннях.

Тернополяни вважають, що він не гідний такої посади.

Як повідомляє прес-служба “УДАРу” , самі ж працівники галузі охорони здоров’я такої думки не підтримують та вважають пана Левчука  фахівцем.

«УДАР» керувався насамперед професіоналізмом та досвідом роботи, адже сьогодні грамотна політика як ніколи важлива. Зазначимо, що Ростислав Левчук не є членом партії «УДАР», висувався лише по квоті та наразі не є затвердженим на посаді заступника губернатора.

  Тернопільська обласна організації партії «УДАР» дякує громадським активістам  за пильність та контроль. Ми  готові вислухати всі «за» і «проти», адже призначення чиновників усіх рівнів, починаючи від уряду і закінчуючи головами районних адміністрацій, повинні відбуватися виключно на основі принциповості та професіоналізму кандидатів та за погодженням з громадою.

-1 thoughts on “Чому Ростислав Левчук має стати заступником Олега Сиротюка. Виправдання “УДАРу”

  • 18:28 | 11.03.2014 о 18:28
    Permalink

    а факти то зелені-цікаво скільки!!!!!!!!!!!!всі знають хто такий левчук!!!!!!!!!!

  • 21:10 | 11.03.2014 о 21:10
    Permalink

    Пане Ігор Побер, Ви прекрасно знали, кого призначали на посаду «зам. по гуманітарці» по квоті. Ви 4 роки працювали з ним при Заставному в міській раді. В біографічній довідці Левчука Р. сказано, що його останнє місце роботи ЗАТ «Трускавець – курорт» і все. А було наступне: – 2 роки працював головним лікарем в Трускавецькій поліклініці № 2. Сприяв рейдерському захопленню поліклініки, яку згодом закрили, а 200 чоловік викинуто на вулицю. Потім головним лікарем поліклініки комбайнового заводу м. Тернополя. Поліклініки, яка до нього кілька років боролася за існування і за перехід у власність громади м. Тернополя. Своєю цинічністю та аморальністю, при повній підтримці місцевих органі влади, знищив результати боротьби. По факту, поліклініку закрили, з понад 100 чоловік працевлаштовані лише декілька. З початку 2011 року працював на посаді начальника управління охорони здоров’я м. Тернополя. За його каденції закриті: медичний центр в ТНЕУ, медико – санітарна частина ВАТРА. На початку 2011 року намагався сприяти міській владі приватизувати міську лікарню № 3 під реабілітаційний центр. Не дала громада масиву «Дружба» та колектив лікарні. Намагався закрити міську поліклініку № 1. В результаті спротиву колективу та мешканців «Центру», лише переполовинив її, звільнив попередню адміністрацію, знищив відділ профоглядів. Дільниці сімейних лікарів, під виглядом реформи, віддав медичному університету. Шановні Тернополяни і пане Ігор Побер, порівняйте черги в лікарнях зараз і три роки тому назад. Згадайте, ще спроби ліквідації деяких закладів культури і освіти в місті. ……а тепер пустіть туди Левчука Р……. і додумайтесь далі.

  • 07:58 | 12.03.2014 о 07:58
    Permalink

    Левчук в міській раді працював дуже професійно. Ніяких проблем не було: все фінансувалося, медицина повільно, але розвивалася!

  • 10:16 | 12.03.2014 о 10:16
    Permalink

    Місто на відміну від області медицину підтримувало, багато обладнання закупили, а щодо третьої лікарні, то запитайте там у лікарів чого вони хочуть приватизуватися. Минулого року вони ж самі ініціювали перехід на форму комунального підприємства. Але ж лікарі також людьми маніпулюють і звалюють на владу. Принаймні кандидатура Левчука краща за Мостового. Але спершу треба виставляти звання. які він має вирішити по медичній галузі. Може варто тим зайнятися. А в нас як завжди починають міряти по партій приналежносі. Взагалі варто ввести заборону чиновнику бути партійним. Основне має бути професіоналізм.

Коментарі вимкнені.