Чи є в тернопільській міліції чоловіки з “яйцями”? Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, файномістяни!
Доки у Києві БАЙДЕНкували і домовлялися про всілякі глобальні речі, у файному місті випав сніг. Не зовсім випав, але є надія, що до ранку він нас, таки, накриє білим покривалом.І буде трішки світліше у нашому місті і в світі. Бо таке сі творит, що незважаючи на зиму – мурашки по шкірі.
1. Шойгу заявив, що РФ відправляє військову ескадру в Північну Атлантику. Що ж: побажаємо цій “непереможній армаді” монолітних айсбергів назустріч! Бажано ще й радіокерованих..
2.Французька газета La Figaro пише, що в Парижі сильно переживають з того приводу, що кацапи можуть викрасти Містралі. Щось є така підозра, що то вже була така спроба. Скоро ж Миколая – і х@йло хоче нових іграшок. Нічого. Ми ж то знаємо, що Святий Миколай приносить хуліганам …
3. Лавров видав спіч, наче головою в одвірок гепнувся. Каже: ” Росія хвилюється, що американська зброя дестабілізує Донбас”. Ага. А кацапська там так все стабілізувала, що ще трохи – пустельний ландшафт гарантований.
4.Верховний Суд звернувся до Конституційного з неконституційним поданням: знайти конституційні механізми для відміни Закону про люстрацію. Все тече – нічого не міняється…
5.Президент ПП був нині в Молдові. Обговорив спільні проблеми євроінтеграції і отримав найвищу державну нагороду. Все добре: до новорічного столу буде недороге молдовське шампанське.
6. А в файному місті … В нас лише надвечір стало біло і холодно. Вдень було досить спекотно, а місцями, і гаряче.
Якісь гамадрили з Луганди знайшли робочий телефон і зателефонували в міліцію, що в Тернополі заміновані Укрпошта і Обленерго. Добре, що то була неправда. Але пильнуймось.
7. Система “Відкрите місто” запрацювала. Щоправда, в односторонньому напрямку. Тобто: небайдужі громадяни файного міста написали чиновникам скарги, що і де їх не влаштовує, і, навіть, вказали, конкретні точки на мапі міста, але чиновники мали то десь. Ну, бо ж , дійсно, не для того в нас чиновники, щоб читати хто-зна що.
8. Погана новина дня. Невідомі зловмисники викрали вербу, котру посадив Надал. Найгірша не тому, що мер її посадив, а тому, що верба вирощена з гілочки Шевченкової верби… Але то таке. Слідчо-оперативна група працює, коло підозрюваних встановлено. Підозрюють всіх, хто беззастережно довіряє міському голові. Бо лише ті люди можуть повірити, що на вербі виростуть груші. Адже така програма Надала?
9. Найкращим фото Тернопільщини Вікіпедія визнала фото нашої надставної церкви Воздвиження. Автор І. Крочак. Дійсно : надзвичайна зимова світлина.

10. Найгірша новина дня. У Тернополі криміналетет викрав журналіста. Ім’я злочинця відомо, тепер подивимось чи є в тернопільській міліції хлопи з яйцями…
Тож бажаю всім світла і тепла! Все буде добре!

Коментарі вимкнені.