Чи можна уже купатися в Тернопільському ставі

Ще місяць тому вода в тернопільському ставі містила вдвічі вищий допустимої норми рівень кишкової палички. В санепідслужбі тоді повідомляли, що в став потрапляє свіже фекальне забруднення через не герметичні септики приватних будинків.

Зраз же дослідження води в Тернопільському ставі показали, що у водоймі купатися безпечно. Про це повідомили у міській раді. Заміри, проведені спеціалістами міського відділу держустанови «Тернопільський обласний лабораторний центр», свідчать про те, що рівень забруднення озера – помірний. За санітарно-хімічними показниками вода відповідає нормативним значенням.

Проте, як наголошують працівники служби, купатися можна лише в дозволених місцях. Так єдиним офіційним місцем відпочинку, визначеним для купання населення, є Тернопільський міський пляж в парку «Загребелля».

У будь-яких випадках при купанні фахівці радять бути уважними: уникати травм; не допускати потрапляння води на слизові оболонки, рот, очі, ніс; після повернення додому обов’язково прийняти ванну або душ; не заходити в воду при наявності подряпин, порізів і т.д.

Коментарі вимкнені.