Чи зміг тернополянин одразу сидіти на двох стільцях?

Hаніше судимий 23-річний житель Тернополя ривалий час зустрічався з дівчиною, часто бував у неї вдома. Під час одного з таких візитів запримітив, де господарі зберігають гроші та золото. Скориставшись моментом, потягнув зі сховку 500 американських доларів та 7 найменувань золотих виробів.

Зникнення коштовностей та грошей потерпіла помітила лише наступного дня. Батьки дівчини в той час перебували за кордоном. Вона зателефонувала до свого хлопця, аби повідомити невтішну новину. Кавалер почав переконувати тернополянку, що це справа рук злодія і він допоможе їй повернути крадене. Так тривало два місяці. Спочатку підозрюваний запевняв дівчину, а потім її батьків, які повернулися з-за закордону, що у нього є зв’язки у правоохоронних органах і вони невдовзі знайдуть злодія.

Хтозна скільки б ще тягнулася ця історія, якби батьки потерпілої не звернулися за допомогою до працівників Тернопільського відділу поліції. Правоохоронці провели оперативно-розшукові заходи та встановили особу підозрюваного у вчиненні крадіжки. 23-річний тернополянин зізнався у злочині. Крадені золоті вироби він здав у ломбард, а гроші витратив на власні потреби.

З’ясувалося, підозрюваний вже не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців – раніше був судимий за крадіжку.

Щодо тернополянина розпочато кримінальне провадження за статтею 185 ККУ- крадіжка. Триває досудове розслідування.

Коментарі вимкнені.