Чим уночі займалася молодь в Луцьку, на фестивалі, який недолюблює влада (фото, відео)

В той час, коли мешканці Тернополя мирно спали у своїх ліжечках, деякі тернополяни, в числі сотень гостей фестивалю «Бандерштат-2012» у Луцьку, не спали по кілька ночей.

Після завершення концертів на великій сцені, вони дивилися українські фільми «Срібна земля» та «Золотий вересень», фаєр-шоу, підспівували рок-гурту «Анна» (який в акустиці виконував на диво ніжні, ліричні пісні і гармонійно вписувався в полум’яно квітковий фон акустичної сцени) та «рвали струни» біля величезної ватри, а багато хто просто до ранку грав ігри біля вогнищ в своїх таборах, «травив» анекдоти на політичну тематику, або спілкувався з однодумцями з інших міст та навіть країн.

3-5 серпня у Луцьку проходив шостий фестиваль патріотичного духу «Бандерштат». Гостей із Тернополя – не надто багато. Представляв файне місто на сцені лише один гурт «Алоізій Карамболь». До речі, після пісні про придурків, ведучий фестивалю Мяч Дредбол, співучих тернополян так і назвав жартома – придурками.

Після завершення усіх денно-вечірніх програм фестивалю, не всі відвідувачі ішли спати. Багато хто продовжував свою «програму» аж до ранку. Так, наприклад у таборі «Трохи пітьми», котрий на кожному фестивалі збирає абсолютно незнайомих між собою людей, що приїхали на фест без компанії, з 4 ночі до 11 ранку без перерв грали у відому гру «Показуха». Суть її у тому, що хтось загадує слову гравцю, а той повинен показати слово жестами та рухами так, щоб учасники відгадали його. Хто відгадав, то й і отримує від попереднього учасника слово-загадку. Найдовше хлопці та дівчата у цьому таборі відгадували слово «колапс». Хоча – це не найважче, що вони показували тієї доби.

Крім того, на території наметового містечка діяла загальна велика ватра. Там в перші ночі фестивалю було не так вже й багатолюдно, але в останню ніч, аж до ранку, молодь співала пісні під гітару.

Дехто, звичайно ж, таки не витримував такого режиму, та засинав. Для цього навіть не потрібно було іти в намет, і навіть не було потреби кутатися в спальник. Люди спали просто коло вогнищ. Адже липневі ночі на “Бандерштаті-2012” були теплими, щирими та зоряними. 

Більше матеріалів ТУТ

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.