Чим задоволений міський голова Тернополя

Міський голова Тернополя Сергія Надал не приховує задоволення від результату ремонтних робіт на дорогах міста. Мовляв, роботу місто намагалося організувати так, щоб впоратися з нею до початку зими. Наразі на завершенні ремонти найпроблемніших доріг. Залишилося лише нанести розмітку та встановити турнікети. Втім ці роботи місто планує виконати вже у наступному році.

Днями голова особисто сів за кермо автомобіля, щоб перевірити якість дорожнього покриття вул. Симоненка, Морозенка, Спортивна та Гайова. Результатом мер задоволений.

– Ремонт на вулиці Симоненка практично на завершенні, потрібно тільки поставити обмежувачі швидкості, які в народі називають «лежачими поліцейськими», оскільки там достатньо широка ділянка дороги, а водії не завжди дисципліновані, – відзначив Сергій Надал. – У районі пішохідної зони потрібно доробити турнікетну огорожу. Біля пішохідних переходів вона встановлена. На інших ділянках роботи ще тривають.

За словами міського голови, дорогу на Симоненка довелося не ремонтувати, а практично будувати заново. Вона зведена ще за часів Радянського Союзу. Тоді виникла потреба у будівництві нового мікрорайону. Там довелося робити дорогу і збудували її для «галочки», переконаний мер. Дорожнє покриття встановлене без жодної основи, тому довелося прикласти чимало зусиль, щоб відновити полотно.

Під час ремонту вул. Симоненка через зміну схеми руху громадського транспорту рух на вул. Морозенка став значно інтенсивнішим. Навантаження виникло як через маршрутки, так і через вантажний транспорт. Більше того, нею почали курсувати тролейбуси. Тому дорожнє покриття було дуже пошкоджено. У мерії розуміли, що з настанням холодів проблема загостриться, тому потрібно терміново її вирішувати. Для проведення тендеру на виконання робіт часу не було, тому необхідно було вкластися в суму меншу за мільйон гривень. Звичайно, за ці кошти повністю відновити дорогу не вдалося, однак роботи обіцяють продовжити вже наступного року.

– Вулицю Морозенка зробили за рахунок зекономлених коштів на інших вулицях, – каже Сергій Надал. – Дана ділянка обійшлася нам близько мільйона гривень. Першочергово на Морозенка потрібно облаштувати водовідведення й організувати нормальне функціонування дорожнього руху. Наступного року облаштуємо тротуар та бордюри.

За словами міського голови, дорожню розмітку на вул. Морозенка також робитимуть уже наступного року. Мовляв, найближчими днями у місті прогнозують сніг, а під ним розмітки не видно. Відтак недоцільно витрачати на неї кошти.

На вулиці Спортивній ремонт практично завершений, залишилося зробити благоустрій. Тут відремонтовано дорожнє полотно, але потрібно встановити додаткові турнікети біля виїзду на проспект Злуки.

– Вулиця Спортивна відремонтована від входу в дитячий садок до виїзду на проспект Злуки, – зауважує міський голова Сергій Надал. – Залишається тільки облаштувати пішохідну ділянку біля дитячого садочка.

На вулиці Гайовій завершено роботи по вкладанню асфальтного покриття, та необхідна ще дорожня розмітка й облаштування пішохідної зони.

– Понад 20 років на вулиці Гайовій не проводили жодних серйозних ремонтних робіт, – сказав Сергій Надал. – Ми зробили одну частину ділянки, але в нас є плани відремонтувати і другу – від моста до виїзду на Гаї. Таким чином ми розвантажимо центральну частину міста від нагромадження автомобілів.

Крім того, міський голова відзначив, що основний обсяг робіт по ремонту доріг вдалося зробити до перших заморозків.

Зоряна Гарасимів (“Номер один“)

-1 thoughts on “Чим задоволений міський голова Тернополя

  • 16:00 | 5.12.2013 о 16:00
    Permalink

    Дороги точно стали кращими! тільки би зиму ще нормально пережили!

  • 10:53 | 6.12.2013 о 10:53
    Permalink

    За Симоненка – окреме дякую!!!! ді розшилили і якісно зробили! Молодці!

Коментарі вимкнені.