Чимало розпоряджень, підписаних тернопільським мером, можуть бути незаконними?

Нещодавно ми писали про таємницю, яку сховав міський голова Тернополя Сергій Надал від тернополян – про закордонні подорожі розповіла  громадська активістка Олена Степанова.

Подорожі-подорожами, але тернополянку пані Олену цікавить, як так, що під час відсутності мера у Тернополі, ним же було підписано чимало розпоряджень.  У неї  виникають великі сумніви щодо законності великої кількості розпоряджень, які були видані в періоди закордонних турне Надала. Такі розпорядження повинні бути скасовані, – каже вона.

– В періоди перебування Надала за кордоном на сайті міської ради є енна кількість розпоряджень, які, як виявляється, він підписував. Мало того, є частина розпоряджень, підписаних вперемішку в ті ж самі періоди його замісниками та секретарем міської ради Турським. Виникає дуже багато запитань стосовно повноважень мера та його посадовців щодо законності видачі цих розпоряджень. Отже, якщо розпорядження були підписані Надалом під час його перебування за кордоном, то це означає, що він здійснював такі поїздки у робочий час. Сам же Надал не міг фізично підписувати розпорядження, знаходячись за сотні кілометрів від свого кабінету. Підлеглі міського голови також не мали права підписувати розпорядження в той час, коли їхній шеф рахувався на робочому місці. Якщо ж припустити, що Надал перебував за кордоном у відрядженнях або за рахунок відпусток, то він тим більше не мав права підписувати розпорядження. Згідно Регламенту ТМР на час відсутності міського голови його повноваження виконує секретар ТМР. Виходячи з вищенаведеного, виникають великі сумніви щодо законності великої кількості розпоряджень, які були видані в періоди закордонних турне Надала. Такі розпорядження повинні бути скасовані. Залишаються і запитання стосовно правомірності оплати державою робочого часу міському голові під час його мандрівок по світу? – каже Олена Степанова.

Коментарі вимкнені.