Чиновник, що збив жінку з дитиною – п’яний? (фото)

17 листопада увечері на пішохідному переході по вул.Симоненка, біля церкви св.Петра, “Мерседес” збив жінку з дитиною. За кермом, як виявилося – адвокат, екс-прокурор Іван Г. Зараз на місці – натовп людей, які перекрили дорогу. Тому маршрутні автобуси у напрямку Центру змушені розвертатися. Люди хочуть вчинити самосуд. Проте на місці працюють правоохоронці, присутнє керівництво нової поліції, зокрема Богомол Олександр. Люди вимагають від нього не відпускати порушника, адже, кажуть, той “ледве теплий”. Також вони стверждують, що його вже не вперше ловлять п’яним за кермом.

Постраждалу жінку з дитиною каретою швидкої допомоги доправили до лікарні. Очевидці кажуть, що стан у них не важкий, проте вони добряче налякалися. Адже переходили дорогу у встановленому місці.

Близько 18.30 Олександр Богомол скеровував правоохоронців, аби ті проводили слідчі дії. Зокрема, треба було відвести людей від автомобіля, щоб провести необхідні вимірювання.

Автомобіль порушника – марки “Мерседес”. Сам чоловік нічого не коментує, і навіть не розмовляє. В момент приїзду журналіста “Погляду”, чоловік стояв, оточений розлюченими людьми, і дивився поперед себе в одну точку, незважаючи на дощ, який тік по обличчю та одягу.

 

Коментарі вимкнені.