ДАІ звинуватила організаторів тернопільського Євромайдану у провокації

Ми сьогодні писали про те, що вночі два десятки тернополян не змогли виїхати з Тернополя до Києва автобусом, який укомплектовували організатори тернопільського Євромайдану. Так, від готелю “Тернопіль” транспортний засіб мав вирушити близько першої години ночі. Але не проїхав і кількасот метрів, як дорогу йому перекрила машина ДАІ.

Прес-служба ДАІ в Тернопілській області надала коментар по даній ситуації.

Відповідно до чинного законодавства діючого у сфері забезпечення дорожнього руху, організатори перевезення повинні звернутися із заявкою про здійснення нерегулярного перевезення та надати відповідні документи, однак жодних звернень від організаторів поїздки на даний час не поступало.

У відповідності до спільного наказу Міністерства транспорту та зв’язку та МВС України від 10.01.2006 року №1/6 «Про забезпечення безпеки пасажирських перевезень» для перевірки законності здійснення перевезень пасажирів в нічний час даний автобус дійсно був зупинений нарядом ДПС ДАІ на вулиці Замковій міста Тернополя. Відповідні документи на здійснення даних перевезень у водія були відсутні, працівники Державтоінспекції повідомили його про адміністративну відповідальність за порушення чинного законодавства. Після чого водій відмовився від поїздки.

Виходячи з даних фактів, організацію даної поїздки можна розцінювати як провокацію. Адже не один водій, який має ліцензію на право здійснювати пасажирські перевезення, не вирушить у дорогу без відповідних документів.

Працівники ДАІ, як контролюючий орган, в своїх діях керуються лише вимогами чинного законодавства, будь які звинувачення про заборону виїзду автобуса в місто Київ безпідставні. Нерегулярні поїздки повинні здійснюватися лише з дотриманням вимог чинного законодавства, це повинні зрозуміти їх організатори.

Коментарі вимкнені.