На сесії тернопільської міської ради нарешті затвердять важливий план

29 листопада, о 10 год. відбудеться тридцять дев’ята сесія Тернопільської міської ради. Серед інших питань депутати внесуть зміни до бюджету міста Тернополя на 2013 рік,  затвердять Програму реконструкції, капітального ремонту тротуарів у м. Тернополі на 2014-2016 роки, затвердять план зонування території міста Тернополя.

План зонування території міста Тернополя розробляється з метою створення сприятливих умов для забезпечення захисту територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання концентрації населення і об’єктів виробництва, зниження рівня забруднення навколишнього природного середовища, охорони та використання територій з особливим статусом, у тому числі ландшафтів, об’єктів історико-культурної спадщини, а також земель сільськогосподарського призначення і лісів.

На замовлення Тернопільської міської ради розробником, складової генерального плану «План зонування території міста» є ДП УДНДІ проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.Білоконя, м. Київ, підставою якого є Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», яким передбачено розроблення Плану зонування території, що визначає умови та обмеження використання територій населених пунктів.

Коментарі вимкнені.