Де тренуються тернополяни? Опитування

Незаперечним є той факт, що спорт важливий для кожної людини, адже фізична активність – це запорука здоров’я і прекрасного самопочуття. 30-60 хвилин тренувань допоможуть вам бути у чудовій фізичній формі.

Вже зовсім скоро ми замінено пуховики та дублянки на весняний одяг. Накопичивши за час численних свят і відсутності активного руху зайві кілограми, багато хто прагне  дуже швидко   привести власне тіло в  ідеальну форму. Такий порив може негативно позначитися на здоров’ї. Тому, розпочати свій шлях до спортивних висот, варто з  візиту до лікаря. Якщо похід в місцеву поліклініку закінчився благополучно і ніщо не заважає вашому прагненню отримати фігуру,  як в олімпійських богів, то постає не менш важливе питання: де займатись?

Звичайно, кожен вибере найоптимальніше рішення для себе, враховуючи багато аспектів: особливості  свого характеру, місце розташування спортзалу чи вуличних тренажерів, власний досвід, поради друзів, тощо.

У соціальних мережах люди діляться думками: «Для мого “спорту” вистачає і занять вдома. Надворі хіба що пробіжки чи прогулянка на велосипеді. В спортзал записуватись немає часу, бажання та й кошти не дуже дозволяють»; «Літом тренуюсь в парку, в нас там майданчик з тренажерами і штангами. Зимою – в спортзалі» , «Я люблю займатись у спортзалі,  бо там в мене з’являється стимул».

Тому, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення прагне дізнатись, де тренуються тернополяни?

Поділитись своїм досвідом тренувань Ви можете, взявши участь в опитуванні у блозі http://tmcfzn.blogspot.com/

Незабувайте, отримання задоволення — ось головний принцип, при якому будь-яка справа йтиме на лад, і процес буде набагато легшим, а результат не змусить себе довго чекати. Кожне тренування повинне відбуватися не в ім’я когось, а в ім’я власного здоров’я та особистого самопочуття.

Будьте  завжди здорові!

Коментарі вимкнені.