Тернопільські артилеристи разом з резервістами підняли Державний прапор України

З нагоди відзначення Дня державного прапора України військовослужбовці окремої артилерійської бригади оперативного командування «ЗАХІД» в урочистій обстановці підняли синьо – жовте знамено.

Право на церемонію підняття надали військовослужбовцям оперативного резерву, які разом з контрактниками беруть участь у спільних військових навчаннях на одному із загально – військовий полігонів Збройних сил України.

Ще вчора мобілізовані, а сьогодні резервісти у строю артилеристів добре пам’ятають за що воювали у 2014 році, адже боротьба за право мати свою державу розпочалася давно, хоча триває і сьогодні. Виконуючи державний гімн України чи не кожен військовослужбовець з гордістю споглядав як прекрасно підноситься державне знамено, яке символізує красу нашої природи, працьовитість і волелюбність українського народу.

Командир військової частини А3215, полковник Сергій Баранов під час привітання особового складу зазначив: «Служіння Батьківщині українських військових сьогодні, є прикладом для подолання викликів і випробувань, які дає нам доля. Але нехай на шляху захисту символів нашої держави завжди попереду буде наш державний прапор, а разом з ним сміливість і далекоглядність, тверда віра в Незалежну Україну кожного громадянина».

Коментарі вимкнені.