Де зустрічатиме Новий рік тернопільський мер Сергій Надал? (опитування)

Схоже, що знову  Новий рік Файне місто стрічатиме  без господаря. Шість років поспіль його очільник у кінці грудня тікає з Тернополя.

І якщо на початку каденції Сонцесяйний полюбляв відпочивати на теренах рідної Батьківщини, то з кожним роком смаки Віталійовича стали більш вишуканішами. Австрія, Швейцарія, Франція, Італія, Німеччина…  (Як часто міський голова Тернополя буває закордоном, можна переглянути ТУТ)

Виявилось, що господар Тернополя полюбляє активний відпочинок, тому у зимовий період його можна побачити на найкращих гірськолижних курортах світу. Але не тільки цю пристрасть втамовує Сонцесяйний закордоном. Подейкують, що він не залишить без своєї уваги і брендові магазини. Так, розповідають, що навіть під час візиту до Риму після зустрічі з Папою, другою справою у нього були відвідування бутиків.

Як розповідають наші джерела, вже сьогодні Сонцесяйний  вилетів закордон. Але куди, поки невідомо. Тому пропонуємо нашим читачам підказати, яку країну та курорт ощасливить своєю присутністю тернопільський мер.

Де цього року зустрічатиме Новий рік Сергій Надал?

View Results

Loading ... Loading ...

Коментарі вимкнені.