Як у Тернополі висадку дерев зробили святковою подією

У середу, 19 вересня, Тернопільська дитяча музична школа 1 ім.В.Барвінського підтримала ініціативу Анатолія Венгриновича, щоб зробити висадку зелених насаджень у “Панському дворику” святковою подією. А що краще музики може створити справжній святковий настрій?
“У цьому навчальному році Тернопільській музичній школі #1 ім. В. Барвінського виповниться 90 років з часу її заснування. Тому всі наші концерти, виступи колективів для громадськості міста, а також за його межами, ми приурочуємо цій даті”, – зазначила директор школи Ніна Яворська.

Справжнім подарунком для тернополян – мешканців будинків, вікна яких, як і нашого закладу, виходять у дворик, став виступ чудового кавер – гурту” HEAVEN”, засновником якого є викладач школи Сергій Карп’юк.


Р. S. Нагадаємо, що внутрішній дворик, куди виходять вікна музичної школи, скоро перетвориться в “Панський дворик”. Цей проект – “Реконструкція прибудинкової території “Панський дворик” став одним з переможців за підсумками голосування платформи “Громадський бюджет”.

Коментарі вимкнені.